Logo

Latvijas kauss: “Cēsīs” iekļūst otrajā kārtā, svētdien “Garkalnes runči” uzņems Rugāju komandu

Latvijas kauss: “Cēsīs” iekļūst otrajā kārtā, svētdien “Garkalnes runči” uzņems Rugāju komandu

Latvijas kausa izcīņā noskaidrota otrā komanda, kas spēlēs 2. kārtā – BK “Cēsis”/Sporta skola arī otrajā spēlē pārspēja Krāslavas komandu (96:77), pievienojoties Iecavas “Dartijai”. Svētdien plkst.15 “Mežaparka” zālē “Garkalnes runči” uzņems Rugāju komandu (skat. informāciju par iespēju apmeklēt spēli), bet pirmdien Tukumā viesosies BJBS “Rīga”. Spēles tiešraidē var redzēt LBS YouTube kanālā. ("Garkalnes runči" - SC "Rugāji")

BK “Cēsis”/Sporta skola – BK “Krāslava”/Sporta skola 96:77 (22:21, 43:41, 66:52). Divu spēļu summā 187:154

Pirmajā spēlē iegūtais 14 punktu pārsvars (91:77) mājiniekiem deva iespēju spēlēt bez lieka stresa. Krāslavieši nebija samierinājušies ar neveiksmi un brīžos, kad “uzkrita” tālmetieni (pirmajā puslaikā 6/22, visā spēlē 11/45) uz brīdi izrāvās vadībā (32:37 – 18. minūtē). Tomēr “Cēsu” basketbolisti līdz puslaika beigām likvidēja deficītu un otrajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu.

Mājinieki trīspunktniekus meta efektīvāk (14/34), turklāt pārliecinoši uzvarēja cīņā pie groziem (61-42).

Uzvarētājiem Elvis Saulītis guva 22 punktus un izcīnīja 10 bumbas, Didzi Mališevs 16, Ģirts Logins 14.

Krāslaviešiem Rinalds Timma guva 14 punktus.

Otrajā kārtā Cēsu komanda spēlēs ar OC “Limbaži”.

27. septembrī plkst.15: "Garkalnes runči" – SC "Rugāji": LBS YouTube

Pirmajā spēlē 87:87, atbildes mačs notiks sporta kompleksa “Mežaparks” zālē.

Lielākā intriga – vai rugājiešiem izdosies atrast pretargumentus “runču” varenajam duetam – Kasparam Kambala (39 punkti + atlēkušās 16 bumbas) un Normundam Feierbergam (23+20).

Cienot Latvijas valsts un LBS noteiktos ierobežojumus saistībā ar masu sporta pasākumu rīkošanu slēgtās telpās, spēles klātienes apmeklējums būs iespējams tikai skatītājiem ar ielūgumiem, jo tikai šādi iespējams kontrolēt cilvēku skaitu.

Lūgums “runču” potenciālajiem līdzjutējiem ar jautājumu pēc ielūgumiem vērsties pie "Garkalnes runču" basketbolistiem un treneriem.

Ielūgumi "SC Rugāji" atbalstītājiem būs pieejami tikai(!) pie komandas trenera Laura Krēmera.

Neitrālajiem basketbola cienītājiem iespējams pieteikties uz ielūgumiem uz e-pastu renars32@gmail.com, norādot potenciālo skatītāju vārdus un uzvārdus. Piektdien, līdz plkst. 17:00 līdzjutēji iesūtīto pieteikumu rindas kārtībā saņems ielūgumus. Par to tiks nosūtīta informācija e-pastā.

SC "Mežaparks" sporta zālē skatītāju skaits ir ļoti ierobežots, tādēļ aicinām visus līdzjutējus sev ērtā vietā vērot spēli tiešraidē LBS YouTube kontā. Komentētāja lomā iejutīsies basketbola speciālists un amatieru basketbola pārzinātājs Niks Gaigalietis.

Uzmanību žurnālistiem (rakstošajiem, fotogrāfiem, filmētājiem)! Ieeja sporta zālē, tikai iepriekš (līdz 26.09. plkst. 23:00) piesakot savu ierašanos uz e-pastu renars32@gmail.com.

Spēles sākums plkst.15, ieeja zālē no plkst.14:30.

Šī pāra uzvarētāji 2. kārtā spēlēs ar “Gulbenes bukiem”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!