Logo

Latvijas kauss: “Garkalnes runči” soļo tālāk, pirmdien Tukumā viesosies “Rīga”

Latvijas kauss: “Garkalnes runči” soļo tālāk, pirmdien Tukumā viesosies “Rīga”

Latvijas kausa izcīņā noskaidrota trešā komanda, kas spēlēs 2. kārtā –  “Garkalnes runči” ar 97:71 pieveica SC “Rugāji”, pievienojoties Iecavas “Dartijai” un BK “Cēsis”/Sporta skola. Pirmdien plkst.19:30 Tukumā notiks pēdējā pirmās kārtas spēle – BS “Tukums”/TSS“ – BJBS “Rīga”. Spēles tiešraidē var redzēt LBS YouTube kanālā.

"Garkalnes runči" – SC "Rugāji" 97:71 (30:12, 57:33, 74:53). Divu spēļu summā 184:158

Lai līdzsvarotu “Garkalnes runču” varenā tandēma Kaspars Kambala – Normunds Feierbergs varējumu abos soda laukumos, rugājiešiem bija vajadzīgs ātrums un enerģija uzbrukumā, cenšoties maksimāli noslogot pretiniekus aizsardzībā un cerot uz pieredzējušo mājinieku pagurumu un efektivitātes pakāpenisku mazināšanos. Taču iecerēm izpildījuma kvalitātes pietika vien epizodiski. Divcīņas liktenis faktiski tika izšķirts pirmajā puslaikā, kad “runči” panāca vairāk nekā 20 punktu pārsvaru.

Uzvarētājiem Kaspars Kambala guva 39 punktus un izcīnīja 11 bumbas, Normunds Feierbergs 19+22 atl. + 9 piespēles

Rugāju komandai Elmārs Rakstiņš un Matīss Rižais guva pa 14 punktiem.

2. kārtā :Garkalnes runči” spēlēs ar “Gulbenes bukiem”. Otrās kārtas spēles paredzēts sākt 16. oktobrī.

28. septembrī BS “Tukums”/TSS – BJBS “Rīga”. LBS YouTube

Pirmās spēles iznākums – tukumnieki uzvarēja 92:60 –  neatstāj cerības uz intrigu divu spēļu summā, tomēr neliedz jaunajiem rīdziniekiem censties pierādīt, ka viņiem piemīt sportiskā pašcieņa un arī meistarības ir vairāk, nekā tika parādīts savā laukumā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!