Logo

Latvijas kauss: piedalīsies 23 komandas, izloze 20. augustā

Latvijas kauss: piedalīsies 23 komandas, izloze 20. augustā

Ceturtdien, 20. augustā, plkst.12 t/c “Akropole” – lielākajā sporta bārā Latvijā O’Learys* – notiks Latvijas basketbola kausa izcīņas izloze. Turnīrā, kas atsākas pēc 26 gadu pārtraukuma piedalīsies 23 komandas no četrām Latvijas līgām.

Ņemot vērā sportiskos un ģeogrāfiskos aspektus, komandas pirms izlozes sadalītas vairākos grozos un cīņā par kausu iesaistīsies dažādās stadijās.

Pirmajā kārtā piedalīsies astoņas komandas: Ramirent Nacionālajā līgā spēlējošās BK “Liepāja”/LSSS un BJBS “Rīga”, Reģionālās līgas komandas Iecavas “Dartija”, BK “Cēsis”/Cēsu Sporta skola, BS “Tukums”/TSS, Rugāju SC un BK “Krāslava”/Sporta skola, kā arī Maksibasketbola 40+ grupas čempioni “Garkalnes runči”.

Otrajā kārtā cīņā iesaistīsies astoņas Ramirent Nacionālās līgas komandas: BK “Jelgava”, “Gulbenes buki”, OC “Limbaži”, BK “Saldus”, “Kandava/Anzāģe”, BK “Ķekava”, RTU un “VEF Basketbola akadēmija Valkā”.

Trešajā kārtā iesaistīties sešas komandas: piecas Latvijas pārstāves Pafbet Latvijas-Igaunijas līgā – BK “Ogre”, BK “Ventspils”, “Valmiera Glass VIA”, “Latvijas Universitāte” un BK “Liepāja”, kā arī komanda ar  labāko bilanci Ramirent Nacionālajā līgā 2020. gada sezonā BK “Jēkabpils”.

Latvijas čempionvienība Eiropas Čempionu līgas dalībniece “VEF Rīga” cīņā par Latvijas kausu iesaistīsies no pusfināla.

Visās kārtās līdz pusfinālam (ieskaitot) uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā.

Finālspēle paredzēta 13. februārī.

**

* O’Learys restorānu atmosfēra ir tik īpaša, ka tā pati par sevi ir iemesls kaut uz brīdi iegriezties, lai nobaudītu iecienītu dzērienu, skatoties mīļāko sporta pārraidi, vai ieturētu gardu maltīti kopā ar draugiem, ģimeni vai sadarbības partneriem.

Vairāk nekā 100 TV ekrāni apmierinās katra karstākā sporta fana vēlmes – pie mums vienmēr rāda aktuālākos pasaules sporta notikumus.
O’Learys izklaides centrs piedāvā bagātu dažādu aktivitāšu klāstu: boulings, biljards, šaflbords, gaisa un galda hokejs, dažādi sporta un virtuālās realitātes simulatori.

Nāc uz O’Learys, un fanosim kopā!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!