Logo

Var pieteikties LMT Latvijas e-Basketbola līgas otrajam OPEN turnīram

Var pieteikties LMT Latvijas e-Basketbola līgas otrajam OPEN turnīram

LMT Latvijas e-Basketbola līgas otrajā OPEN turnīrā ir aicināts piedalīties ikviens spēlēt gribētājs, kuram ir XBOX vai Playstation 4 un 5 konsole, kā arī attiecīgās konsoles online pieslēgums, lai varētu tiešsaistē spēlēt ar citiem turnīra dalībniekiem. Nav vecuma ierobežojuma. Playstation platformā tiks spēlēta Current Gen spēles versijā.

Lai piedalītos turnīrā, jāreģistrējas turnīra mājaslapā, kur būs pieejami noteikumi, izspēles kārtības un balvas.

Reģistrēšanās turnīram līdz 19. oktobrim plkst. 20:00, turnīra sākums 20. oktobrī plkst. 11:00, čempionu noskaidrosim 24.oktobrī.

XBOX - https://battlefy.com/lmt-latvijas-e-basketbola-līga/lmt-latvijas-e-basketbola-līga-open-2turnīrs-xbox/6166c4d2e811097691cbe2e7/info?infoTab=details

Playstation - https://battlefy.com/lmt-latvijas-e-basketbola-līga/lmt-latvijas-e-basketbola-līga-open-2turnīrs-playstation/6166be68b43fae53db98dca1/info?infoTab=details

Turnīrs notiek pēc izslēgšanas spēļu principa. Spēlētāji katrā kārtā aizvadīs sēriju līdz divām uzvarām (Best of 3), uzvarētāji iekļūst nākamajā kārtā, bet zaudētājs noslēdz dalību turnīrā. Spēlētāji var izvēlēties jebkuru no 2021./2022. gada NBA sezonas komandām, bet turnīra laikā komandas mainīt nedrīkst.

Par balvām parūpēsies turnīra galvenais atbalstītājs Latvijas Mobilais Telefons.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!