Logo

Aldaris LBL: svarīgas cīņas no 3. līdz 7.vietai

Aldaris LBL: svarīgas cīņas no 3. līdz 7.vietai

“Jūrmala/Fēnikss” (14-13) – “Valka/Valga” (8-8)

Svarīga spēle cīņā par 6.vietu un tiesībām piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Jūrmalnieki pēc sensacionālās uzvaras Ventspilī piedzīvojuši jau trīs neveiksmes pēc kārtas un vienubrīd noslīdēja pat līdz 7.vietai tabulā. Uzvara pār tiešajiem konkurentiem krietni stabilizēs “Jūrmala/Fēnikss” pozīcijas

“Valka/Valga” turnīra otrajā pusē izcīnījusi divus negaidītus panākumus (savā laukumā pret “Jēkabpili”, kā arī izbraukumā Valmierā), atjaunojot izredzes uz 6.vietu. Nupat piedzīvotā neveiksme savā laukumā “Barons/LDz” komandai (89:98) atkal līdzsvaroja uzvaru un zaudējumu attiecību, tomēr uzvara Lapmežciemā iekļūšanu izslēgšanas turnīra zonā padarīs pilnīgi iespējamu.

Pirmajā spēlē Valgā pašā sezonas sākumā mājinieki uzvarēja ar 67:61.

BK “Jelgava” (8-18) – “Liepāja/Triobet” (18-8)

Jelgavnieki nupat ar uzvaru pār Ogres komandu pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju. Kardināli uzlabot situāciju tabulā zemgalieši vairs nevar, bet par prestižu vēl pacīnīsies.

Liepājniekus pēdējā laikā nomocījušas veselības likstas, liedzot iespēju nopietni pacīnīties BBL ceturtdaļfinālā. Galvenā “frontes līnija” palikusi Aldaris LBL turnīrā, kur nav zaudētas izredzes vismaz atkārtot pērno rezultātu un finišēt pamatturnīra pirmajā trijniekā.

Abās iepriekšējās savstarpējās spēlēs uzvarējuši liepājnieki, turklāt viesos tas izdevās krietni pārliecinošāk (84:58), nekā savā laukumā (73:72).

“Valmiera/ORDO” (20-6) – BK “Jēkabpils” (13-10): LMT Straume

Vidzemnieki uzvarējuši deviņās no pēdējām 10 Aldaris LBL spēlēm, turklāt spēruši platu soli pretim BBL pusfinālam. Komandai ir pietiekami garš rezervistu soliņš, lai veiksmīgi cīnītos divās frontēs, tomēr galveno līderu spēki nav bezgalīgi.

Jēkabpilieši piedzīvojuši zaudējumu divos pēdējos Aldaris LBL mačos, bet nupat BBL ceturtdaļfināla spēlē Šauļos snieguma kvalitāte liecināja, ka īslaicīgā krīze komandas sniegumā tiek pārvarēta.

Iepriekšējās savstarpējās spēlēs pārsvars bijis mājiniekiem: Valmierā ar 76:60, Jēkabpilī ar 72:66.

“Barons/LDz” (8-16) – BK “Ventspils” (20-4)

“Barons/LDz” kopš Jaungada spēlē pēc izslēgšanas turnīra dalībnieku grafika (4-4), tiesa, pirmajos mēnešos izliets pārāk daudz ūdens, lai reāli iesaistītos cīņā par vietu labāko sešniekā. Paliek izaicinājums katrā spēlē demonstrēt kvalitatīvu basketbolu un nupat Valgā tas izdevās (98:89). Pret vicečempioniem motivācijas būs daudz.

Ventspilnieki tikko izstājušies no FIBA kausa izcīņas un visus spēkus var koncentrēt cīņai par valsts čempionu titula atgūšanu. Tai skaitā iespēlēt jaunos ārzemniekus. Mači ar “Barons/LDz” un “Ogre/Kumho Tyre” būs iespēja ieskrieties pirms nākamsestdien gaidāmās cīņas ar “VEF Rīga”.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!