Logo

Douglas BBL Starptautiskajā grupā mēneša spēlētāja – Jolanta Rimša

Douglas BBL Starptautiskajā grupā mēneša spēlētāja – Jolanta Rimša

Douglas Baltijas Basketbola līgas Starptautiskajā grupā Decembrī spēlētājas tituls piešķirts “Daugavpils Universitātes” līderei 21 gadu vecajai Jolanta Rimšai, kura vidēji spēlē 27 minūtēs guva 20,5 punktus un nopelnīja lietderības koeficientu 21,5.

“Daugavpils Universitātes” galvenais treneris Nikolajs Romaņenko:

“Prieks, ka mūsu spēlētāja tā novērtēta. Pelnīti novērtēta – Jolanta ir mūsu kapteine spēlē un dzīvē. Cīnītāja, kura nepadodas arī fiziska pārspēja priekšā. Studente – mācās 3. kursā juristos.”

Jolantas vārdu neatceros iepriekš redzējis jaunatnes izlašu kandidātu sarakstā…

Viņas tur nekad nav bijis. Augums nav piemērots spēlēšanai ceturtajā un piektajā pozīcijā, bet mūsu komandā viņai tas jādara. Specifiska spēlētāja – maza, bet gudra. Ar pareizu pozīcijas izvēli un ātrumu var apspēlēt garākas pretinieces.

Kādi ir Daugavpils komandas mērķi šajā sezonā?

Šosezon sastāvs atjauninājies par 80%. Vairākas pieredzējušās basketbolistes beigušas spēlēt, kāda aizgājusi uz Rīgu, cita uz Jelgavu. Pagaidām esam 4. vietā un ar tuvākajām konkurentiem Igaunijas “G4S” ir plus 1 divu spēļu summā. Ceram šo pozīciju vismaz nosargāt. Sestdien svarīga spēle ar Jelgavas komandu, kam pirmajā aplī dramatiski zaudējām. Ja uzvarēsim, varam pakāpties augstāk.

Daugavpils jaunietes nesen izcīnījušas medaļas LJBL čempionātā. Aug papildinājums lielajai komandai?

Jā, meiteņu treneres Jūlija (Fedorenko), Irina (Romaņenko), mūsu bijusī spēlētāja Kristīna Egle strādā labi. Pērn 2004. gadā dzimušo meiteņu komanda kļuva par LJBL čempioni, bet lielajai komandai meitenes vēl drusku par mazu. Nākamgad viņas varēs palīdzēt vairāk.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!