Logo

Informācija par iespējām apmeklēt Latvijas līgu spēles; Pafbet LAT-EST būs spēkā “zaļais režīms”

Informācija par iespējām apmeklēt Latvijas līgu spēles; Pafbet LAT-EST būs spēkā “zaļais režīms”

Latvijas Basketbola savienība un klubi/komandas, organizējot Pafbet Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas, Baltijas (sieviešu) Basketbola līgas, Latvijas Sieviešu basketbola līgas, Ramirent Nacionālās basketbola līgas, Reģionālās basketbola līgas, kā arī Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas spēles ievēro valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus, kā arī uzmanīgi seko epidemioloģiskās situācijas attīstībai, lai nodrošinātu sacensību norisi maksimāli drošā vidē.

Ņemot vērā, ka visas Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles tiks translētas brīvi pieejamos TV kanālos (LTV7 un Sportacentrs TV), līgas vadība pēc konsultācijas ar klubiem pieņēmusi lēmumu, ka minētā turnīra spēlēs no 1. oktobra būs spēkā “zaļais režīms” sacensības klātienē var apmeklēt tikai skatītāji, ja viņiem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, un tiek nodrošināts, ka skatītāju plūsma nepārklājas ar sportistu un sportistus apkalpojošo sporta darbinieku plūsmu.

Citos turnīros pagaidām paliek spēkā līdz šim spēkā esošais regulējums, saskaņā ar kuru sporta sacensības drīkst apmeklēt:

1) skatītāji, ja viņiem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un tiek nodrošināts, ka skatītāju plūsma nepārklājas ar sportistu un sportistus apkalpojošo sporta darbinieku plūsmu. Ja zālē tiek ielaisti tikai skatītāji ar sertifikātiem, tribīnēs papildus ierobežojumi nav jāievēro.

2) skatītāji, tai skaitā bērni, kuri pēdējo 48 stundu laikā veikuši PCR testu ar negatīvu rezultātu vai pēdējo sešu stundu laikā veikuši antigēna testu ar negatīvu rezultātu, ja pasākuma rīkotāji nodrošina atsevišķu sektoru, kurā tiek ierādītas vietas minētajām personām.

Par noteikumu ievērošanu atbild konkrētās spēles rīkotāji – mājinieku klubs.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!