Logo

Kristaps Janičenoks: “Basketbola Trešie Ziemassvētki būs, bet vēlāk; patlaban prioritāte – veselība”

Kristaps Janičenoks: “Basketbola Trešie Ziemassvētki būs, bet vēlāk; patlaban prioritāte – veselība”

Svētdien, 27. decembrī, paredzētās trīs Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles “Latvijas Universitāte – Valmiera Glass VIA”, “VEF Rīga” – BK “Ventspils” un BK “Liepāja” – BK “Ogre” pārceltas uz vēlāku laiku.

Latvijas basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks:

“Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un nepieciešamību atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību pieņēmām sāpīgu lēmumu pārcelt trīs spēles, kuras apvienojām Trešajos Ziemassvētkos. Kaut gan tika veikti visi nepieciešamie priekšdarbi un piesardzības pasākumi, lai spēles varētu notikt, ievērojot Latvijas valdības noteiktos ierobežojumus un speciālistu ieteikumus, uzskatām, ka šādos apstākļos pareizākā rīcība ir maksimāli samazināt jebkādus riskus. Latvija šobrīd piedzīvo cīņu, kas svarīgāka par sporta sacensībām. Atbalstīsim viens otru un palīdzēsim mediķiem, cenšoties viņiem sagādāt pēc iespējas mazāk darba.

Trešajiem Ziemassvētkiem kopā ar klubiem gatavojām ne tikai interesantas spēles, bet arī dažādus pārsteigumus un piedevas. Ne no vienas idejas neatsakāmies, nekas no sagādātā netiek izmests ārā –  īpašo basketbola dienu sarīkosim, tiklīdz to varēsim darīt drošākos apstākļos.”

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrs atsāksies pēc gadu mijas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!