Logo

Latvijas un Igaunijas basketbola organizāciju vadītāji: nākamos trīs gadus turpināsim kopīgas līgas attīstību

Latvijas un Igaunijas basketbola organizāciju vadītāji: nākamos trīs gadus turpināsim kopīgas līgas attīstību

Pērnavā notikušajā sanāksmē Latvijas Basketbola savienības un Igaunijas Basketbola federācijas pārstāvji kopīgi atzina, ka Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līga sekmē spēlētāju un treneru attīstību, aizrauj basketbola līdzjutējus un iedvesmo jauniešus pievērsties basketbolam.

1. oktobrī startēja Pafbet Latvijas- Igaunijas Basketbola līgas ceturtais čempionāts, kurā piedalās 8 Igaunijas un 6 Latvijas komandas. Kopīga darba gados uzlabojusies kvalitāte gan sportiskajā jomā, gan organizatoriskajā darbā.

Igaunijas Basketbola līgas vadītājs Prīts Sarapū norāda, ka Pafbet Igaunijas – Latvijas līga ir bagātinājusi gan dalībnieku, gan visu basketbola interesentu dzīvi. Tajā notiekošais ir svarīgs komandām, sabiedrībai un arī sponsoriem, tāpēc visas iesaistītās puses ir pārliecinātas, ka arī turpmāk ir svarīgi strādāt kopā.

Šādam vērtējumam piekrīt arī Latvijas Basketbola savienības vadītājs Raimonds Vējonis, atzīstot, ka augsta līmeņa sacensību turpināšana ir izdevīga visam Latvijas basketbolam.

“Komandu līmenis ir augsts un spēles izraisa lielu interesi,” uzsvēra Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

Pagājušās sezonas izskaņā Rīgā notikušais Pafbet Latvijas – Igaunija basketbola līgas finālturnīrs, kurā piedalījās 6 komandas, tika novērtēts kā veiksmīgs, kaut arī Covid-19 izplatības dēļ Rimi Olimpiskā centra arēnā netika ielaisti skatītāji.

LBS un IBF pārstāvji vienprātīgi pieņēma lēmumu turpināt Latvijas – Igaunijas līgas darbību arī nākamajās trijās sezonās.

Daudzās interesantās spēles ar spraigu sižetu un neparedzamu iznākumu nodrošina aizraujošu intrigu turnīrā un palielina to basketbola cienītāju skaitu, kuri seko spēlēm ar TV vai tīmekļa pārraižu starpniecību. Interesentu auditorijas palielināšanās klātienē un neklātienē apliecina basketbola popularitātes pieaugumu un pastiprina sponsoru vēlmi finansiāli atbalstīt turnīru un tā dalībniekus.

Sanāksmes dalībnieki lielu uzmanību pievērsa jautājumam par līgas ģenerālsponsoru turpmākajiem gadiem. Abas puses līdzšinējās partnerattiecības ar līgas ģenerālsponsoru Pafbet atzīst par ļoti veiksmīgu.

Latvijas Basketbola savienības un Latvijas Basketbola federācijas vadītāji saskata nepieciešamību izstrādāt ilgtermiņa rīcības plānu. Tika nolemts mērķtiecīgi strādāt, lai līgai atrastu kopīgu ilgtermiņa partneri – raidorganizāciju, kas nodrošinātu visu spēļu translāciju gan TV, gan interneta platformās.

"Izvēloties mediju partneri, vissvarīgākais kritērijs būs raidījumu kvalitāte un tas, lai sadarbībā tiktu ņemtas vērā klubu un sponsoru kopīgās intereses," uzsver Igaunijas Basketbola līgas ģenerālsekretārs Keio Kuhi un LBS ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!