Logo

Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas spēles skaties portālā DELFI

Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas spēles skaties portālā DELFI

Jau piektdien, 28. septembrī, Tallinā sāksies pirmais "OlyBet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas čempionāts, un portāls DELFI kļuvis par plašāko platformu, kur ikvienam basketbola fanam būs iespēja sekot līdzi sportiskajām kaislībām.

DELFI kā lielākais un populārākais interneta medijs Baltijā kļuvis par līgas partneri interneta vidē un abās valstīs čempionāta laikā nodrošinās vairāk nekā 200 spēļu translācijas. Lielāko daļu no tām tiešraidē varēs vērot arī DELFI Latvijas platformā un mobilajā aplikācijā, un jau tuvākajā laikā portālā DELFI basketbola fani varēs iepazīties ar spēļu translāciju kalendāru. Pēc spēlēm visu translēto spēļu pilni ieraksti un labākie momenti būs atrodami atsevišķā DELFI sadaļā.

"Līdz pat nākamā gada pavasarim regulāri translēsim jaunās līgas čempionāta spēles, nodrošinot saviem lasītājiem iespēju sekot līdzi aizraujošajām cīņām basketbola laukumā tiešraidēs, spēļu ierakstos un spilgtāko momentu izlasēs. Ceram, ka ar vienotām tiešraidēm Latvijā un Igaunijā basketbola popularitāti abās valstīs izdosies pacelt jaunā līmenī," sadarbību vērtē DELFI Sporta ziņu nodaļas redaktors Uldis Strautmanis.

Pirmais "OlyBet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas čempionāts sāksies piektdien, 28. septembrī, Tallinā ar čempionvienību "Kalev/Cramo" un BK "Ventspils" spēli. To no pulksten 19 būs iespējams skatīties tiešraidē portālā DELFI, kā arī augstākajā izšķirtspējā "Best4Sport HD" kanālā "Helio interaktīvās televīzijas", Virszemes televīzijas un lietotnes "Shortcut" skatītājiem.

Līgas čempionātā piedalīsies 15 komandas, kas no 28. septembra līdz 2019. gada 23. martam sacentīsies divu apļu turnīrā. Līgas čempionus noskaidros "Final 4" turnīrā 5. un 6. aprīlī, un pēc tam notiks abu valstu nacionālo čempionātu izslēgšanas turnīri.

Ik nedēļu – trešdienās un sestdienās – divas nozīmīgākās "OlyBet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas čempionāta spēles rādīs arī kanāls "Best4Sport HD", kas pieejams "Lattelecom" klientiem "Helio iTV", Virszemes TV un lietotnē "Shortcut".

"OlyBet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgā Latviju pārstāvēs BK "Ventspils", "VEF Rīga", BK "Jūrmala", BK "Ogre", "Latvijas Universitāte", BK "Jēkabpils/SMScredit.lv", BK "Liepāja" un "Valmiera Glass"/Vidzemes Augstskola. Igauniju pārstāvēs Tallinas "Kalev/Cramo", "Tartu Ulikool", "Rapla", "Parnu Sadam", "Valga/Valka", TTU KK un "TLU Kalev".

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!