Logo

OlyBet Lat-Est: BK “Ventspils” uzņems ambiciozo Raplas komandu, jūrmalniekiem, ogrēniešiem un valmieriešiem svarīgas cīņas Igaunijā

OlyBet Lat-Est: BK “Ventspils” uzņems ambiciozo Raplas komandu, jūrmalniekiem, ogrēniešiem un valmieriešiem svarīgas cīņas Igaunijā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā sestdien, 27. oktobrī, plkst.17 BK “Ventspils” uzņems “AVIS Utilitas Rapla” (tiešraide Best4Sport HD kanālā, kas pieejams Helio interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes Shortcut skatītājiem, kā arī portālā Delfi.lv). Vēl trīs Latvijas komandas spēlēs izbraukumā: “Betsafe/Jūrmala” ar “TALTECH”, “Valmiera Glass VIA” – ar “Kalev/TLU”, BK “Ogre” – ar “Tartu Ulikool” (spēlēm varēs sekot portālā Delfi.ee). Svētdien, 28. oktobrī, plkst.16 BK “Liepāja” uzņems “AVIS Utilitas Rapla” (Delfi.lv tiešraide).

BK “Ventspils” (5-1) – “AVIS Utilitas Rapla” (2-3): Best4sport TV un Delfi.lv

Ventspilnieki pēdējās spēlēs nodemonstrējuši aizvien pieaugošu jaudu, OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā uzvarot “VEF Rīga” (90:89), bet Eiropas Čempionu līgā – Turcijas komandu “Banvit” (90:84). Nākamnedēļ gaida svarīga spēle izbraukumā ar Francijas čempionvienību “Le Mans”. Līgas statistikas līderiem izvirzījušies Džonatans Arledžs (vidēji spēlē 8,5 atlēkušās – 4. vieta un 15,8 punkti – 10. vieta) un Ārons Džonsons (7,2 piespēles – 4. vieta).

“Rapla” pirms sezonas tika vērtēta, kā potenciāli otrā labākā komanda Igaunijā, bet turnīra sākums nav izdevies – zaudējumi ne tikai “VEF Rīga” (68:102) un “Kalev/Cramo” (68:81), bet arī savā laukumā “Betsafe/Jūrmala” (68:71). Savukārt uzvarēts Jēkabpilī (79:69) un savā laukumā “Valmiera Glass VIA” (100:88). Komandas līderis Rains Veidemans ir trešais rezultatīvākais spēlētājs līgā (vidēji spēlē 20 punkti). Vodlijam Monpremjēram vidēji spēlē 9,5 atlēkušās bumbas.

“TALTECH” (2-3) – “Betsafe/Jūrmala” (3-3): Delfi.ee

Jūrmalniekiem izbraukumā bilance pagaidām labāka (3-1), nekā savā laukumā (0-2). Komandas efektīvākais un efektīgākais spēlētājs – Endrū Šmits (vidēji spēlē 13,7 punkti un 7,3 bumbas).

Tallinietim Normanam Kebinam vidēji spēlē 7,8 piespēles (2. vieta). Rezultatīvākais – Tomass Rādiks (15 punkti).

“Kalev/TLU” (4-2) – “Valmiera Glass VIA” (2-3): Delfi.ee

Valmierieši pēc divām uzvarām startā godam pacīnījās pirmajā izbraukumā Igaunijā, tomēr zaudēja gan Pērnavā (82:87), gan Raplā (88:100). Pēc tam sekoja smaga neveiksme savā laukumā pret “Jūrmalu” (77:103). Interesanti, ka “Valmiera Glass VIA” ir visas līgas līdere divpunktnieku precizitātē (58%), taču no tuvās un pustālās distances vidēji spēlē uzbrukts tikai 30,6 reizes – krietni retāk, nekā to dara citas komandas (tuvākajai – “Jēkabpils/SMScredit.lv – 35,6 metieni). Valmieriešu galvenais ierocis ir trīspunktu metieni – no tālās distances vidēji spēlē uzbrukts 37,4 reizes, ar viduvēju precizitāti (33%). Jānis Kaufmanis ir piektais rezultatīvākais spēlētājs līgā (18,8), bet partneriem trūkst stabilitātes.

 “Mazais” “Kalev” pieredzējušā treneru dueta Gerta Kullamē un Martina Mīrsepa vadībā startējis negaidīti veiksmīgi, pieveicot gan “Betsafe Jūrmala” (74:71), gan BK “Ogre” (83:81), Nupat godam izturēta cīņa ar līgas līdervienību “Kalev/Cramo” (72:79). Saspēles vadītājam Tomijam Stafordam vidēji spēlē 14,5 punkti un 4,8 piespēles, pieredzējušajam uzbrucējam Janaram Taltsam 12 punkti un 6,7 atlēkušās.

 “Tartu Ulikool” (3-1) – BK “Ogre” (3-3): Delfi.ee

BK “Ogre” divus no trim zaudējumiem piedzīvoja pret līdervienībām “Kalev/Cramo” (78:93) un BK “Ventspils” (92:94), bet trešā neveiksme pirms nedēļas gadījās Tallinā pret “Kalev/TLU” (81:83), kaut mača lielākajā daļā “Ogre” bija vadībā. Spēle Tartu palīdzēs precizēt Latvijas ceturtās labākās komandas statusu – tuvu līgas līdervienībām vai tomēr viena no dalībniecēm plašajā vidusslānī, kas cīnīsies par tiesībām piedalīties izslēgšanas turnīrā. Individuāli līgas labāko spēlētāju piecniekā iekļuvis Rinalds Sirsniņš – vidēji spēlē 7 rezultatīvās piespēles. Sešiem spēlētājiem vidēji spēlē vairāk par 10 punktiem, bet nevienam nav vairāk par 12,67 (visvairāk Rihardam Zēbergam).

Tartu komandai labo bilanci nodrošinājušas uzvaras pār tautiešiem no Pērnavas un “TALTECH”, kā arī “Jūrmala/Betsafe” uzveikšana pirmajā mačā (79:59). Vienīgais zaudējums piedzīvots pagarinājumā Valmierā (98:106). Tartu komandā spēlējošie lietuviešu leģionāri ir līgas statistikas līderi. Arns Velička – rezultatīvākais spēlētājs (vidēji spēlē 23 punkti), Juliuss Kazakausks – labākais cīnītājs par bumbām (11,3). Abiem lielākais spēles laiks – vidēji mačā 36 minūtes.

 “Valga/Valka” (1-4) – “Parnu Sadam” (2-4): Delfi.ee

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!