Logo

OlyBet LAT-EST: izsalkušo duelis Valmierā, VEF viesojas Igaunijā

OlyBet LAT-EST: izsalkušo duelis Valmierā, VEF viesojas Igaunijā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā trešdien, 7. novembrī, trīs spēles plkst.18:15 “Valmiera Glass VIA” – “Jēkabpils/SMScredit.lv” (Best4sport un Delfi.lv tiešraide), plkst.18:30 “TALTECH” – “VEF Rīga” (Delfi.ee), plkst.19 “Tartu Ulikool” – “Kalev/Cramo” (Delfi.ee).

Plkst.18:15 “Valmiera Glass VIA” (2-4) – “Jēkabpils/SMScredit.lv” (0-7): Best4sport un Delfi.lv

Valmierieši pēc sparīgā sākuma – divām uzvarām – zaudējuši četrās nākamajās cīņās, vismaz trijās neizmantojot iespēju uzvarēt. Īpaši dramatiska bija 27. oktobrī Tallinā notikusī spēle ar “Kalev/TLU”, kurā valmierieši piekāpās tikai trešajā pagarinājumā (109:120).

Vidzemnieku galvenais ierocis bijuši tālmetieni (vidēji mačā 31), tiesa, precizitāte bijusi viduvēja (trāpīti vidēji 10,1). Jānis Kaufmanis ir 6. rezultatīvākais spēlētājs līgā (vidēji spēlē 18,8 punkti). Edmundam Elksnim 14.4 punkti un 4,8 rezultatīvās piespēles.

Jēkabpils komanda turnīrā palikusi pēdējā, kas vēl nav izbaudījusi uzvaras priekus. Iepriekšējā mačā ar Pērnavas vienību piecas minūtes pirms beigām rezultāts bija neizšķirts, taču izskaņā pietrūka aukstasinības. Divi spēlētāji ir starp līgas līderiem – uzbrucējam Verneram Koham vidēji spēlē 20,6 punkti (4. vieta), centra spēlētājam Jurijam Aleksejevam 11 atlēkušās (visvairāk; arī 16,1 punkts).

Plkst.18:30 “TALTECH” (4-3) – “VEF Rīga” (4-1): Delfi.ee

Tallinas studenti četras uzvaras sakrājuši pret Raplas, Jūrmalas, Jēkabpils un Liepājas komandām, bet zaudējuši “Kalev/Cramo”, “Ventspilij” un Tartu vienībai. Četri spēlētāji vidēji mačā guvuši vairāk par 10 punktiem. Līderis ir Tomass Rādiks (16,7 punkti).

“VEF Rīga” OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā atgriežas pēc divu nedēļu pārtraukuma, kura laikā VTB Vienotajā līgā izcīnīta pirmā uzvara. Izbraukumā uz Igauniju (vēl ceturtdien jāspēlē Pērnavā) rīdzinieki būs favorīti, bet jābūt gataviem niknai pretestībai. Līdz šim stabilākie bijuši Stīvs Zeks (14,8 punkti un 7 atlēkušās), Artūrs Ausējs (14,4) un Artis Ate (12,5).

Plkst.19 “Tartu Ulikool” (4-2) – “Kalev/Cramo” (7-0): Delfi.ee

Igaunijas basketbola tradicionāļo flagmaņu pirmā tikšanās, tiesa, jāņem vērā, ka šosezon Tallinas komanda iespēju ziņā ir krietni augstākā līgā nekā konkurenti.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!