Logo

OlyBet LAT-EST: jauno gadu atklās sudraba un bronzas komandu duelis

OlyBet LAT-EST:  jauno gadu atklās sudraba un bronzas komandu duelis

OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrā 2019. gada pirmajā spēlē trešdien, 2. janvārī, plkst.19 savā laukumā Elektrum Olimpiskajā centrā tiksies ar “Betsafe/Jūrmala” (Best4sport TV ūn Delfi.lv tiešraide).

 “VEF Rīga” (12-2) – “Betsafe/Jūrmala” (7-8): Best4sport TV un Delfi.lv

Pērnās sezonas sudraba un bronzas komandu otrais duelis. Pirmajā mačā 24. oktobrī “VEF Rīga” uzvarēja ar 96:73.

“VEF Rīga” decembra pēdējā spēlē Ventspilī emocionālā cīņā galotnē piekāpās ar 59:61, tabulā atkāpjoties uz 3. vietu un par soli atpaliekot no galvenajiem konkurentiem BK “Ventspils” un “Kalev/Cramo”. Uzvara vajadzīga gan bilances uzlabošanai, gan kā apstiprinājums, ka līdz ar gadu miju atšķirta jauna lappuses vicečempionu šās sezonas gaitās.

Komandas stabilākā vērtība – kapteinis Mareks Mejeris (vidēji spēlē 11,9 punkti un 5,9 atlēkušās bumbas). Stīvam Zekam 10,7 + 7,6, Artūram Ausējam 10,1, Beidenam Džeksenam 10.

“Betsafe/Jūrmala” OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas tabulā balansē uz pirmā astoņnieka robežas. Vecais gads pabeigts ar trim zaudējumiem. Divi – pret BK “Ventspils” (62:72) un “Kalev/Cramo” (84:103) – skaidrojami ar pretinieku pārsvaru meistarībā. Toties klupiens savā laukumā pret Pērnavas komandu (89:93) otrajā puslaikā izsējot vairāk nekā 20 punktu pārsvaru atstājis rūgtu pēcgaršu un iecirtis nepatīkamu robu komandas punktu “budžetā”.

Jūrmalas komandas sastāvā veiksmīgi iekļāvies Lauris Blaus – trijās spēlēs vidēji 15,3 punkti un 4,7 atlēkušās. Sezonas gaitā statistikā līderi ir Kristaps Mediss (12,1), Edgars Jeromanovs (11,2) un Endrū Šmits (10,4 un 7,2 atlēkušās).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!