Logo

OlyBet LAT-EST: “Jēkabpils/SMSCredit” pirmā uzvara

OlyBet LAT-EST: “Jēkabpils/SMSCredit” pirmā uzvara

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā trešdien, 20. februārī, “Jēkabpils/SMSCredit.lv” (1-21) izcīnīja pirmo uzvaru, izbraukumā pārspējot “Valga/Valka” (6-16) – 70:59 (14:15, 39:37, 56:47). Nākamā spēle sestdien, 23. februārī, plkst.16: “Jēkabpils/SMSCredit.lv” – BK “Liepāja” (5-16). Delfi.lv tiešraide.

Jēkabpilieši bija vadībā spēles lielākajā daļā un, atšķirībā no dažas iepriekšējās spēles, šoreiz izturēja līdz galam, izcīnot pirmo uzvaru apvienotajā līgā. Par jēkabpiliešu lielo apņēmību liecina pārliecinošā uzvara cīņā pie groziem (51-35) un precīzāk meta no tālās distances (10/25 – 5/22).

Pēc spēles „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs uzteica komandas neatlaidību: “Daudzi mūsu situācijā vienkārši gaidītu sezonas beigas un pat necenstos cīnīties par uzvaru. Mēs nenolaidām rokas. Šodien pilnībā koncentrējāmies spēlei, centāmies nepieļaut tik daudz kļūdu kā parasti. Varbūt nedaudz palīdzēja arī veiksme, bet tomēr uzskatu, ka puiši jau sen bija nopelnījuši šo uzvaru.”

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 27 punktiem un 10 bumbām zem groziem bija Lions Gilmors, bet komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs pievienoja 19 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!