Logo

OlyBet LAT-EST: “Kalev/Cramo” bronza, “Ogrei” līdzjutēju aplausi

OlyBet LAT-EST: “Kalev/Cramo” bronza, “Ogrei” līdzjutēju aplausi

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas pirmā čempionāta spēlē par trešo vietu “Kalev/Cramo” dramatiskā cīņā pārspēja BK “Ogre” (87:85).

Par 3. vietu: “Kalev/Cramo” – BK “Ogre” 87:85 (23:20, 43:40, 65:61)

Spēles par 3. vietu Final 4 turnīros allaž pavada motivācijas trūkuma riski, taču OlyBet Latvijas – Igaunijas  līgas pirmajai sezonai bronzas punkts izdevās godam un par to lielākais paldies Ogrei. Gan komandai, kas ar apņēmību, raksturu un cīņassparu kompensēja “Kalev/Cramo” importa zvaigžņu pārsvaru meistarībā un pieredzē, gan atbalstītājiem, kuri kuplā skaitā ieradās Tallinā, gūstot pārsvaru neoficiālajā konkurencē ar mājinieku faniem.

Pēc pirmo minūšu stresa (5:16), “Ogre” atrada spēles ritmu uzbrukumā un ne par soli nepiekāpās aizsardzībā. Otrās ceturtdaļas sākumā uz tablo bija atjaunots un labu brīdi noturēts līdzsvars. Savukārt trešās ceturtdaļas gaitā “Ogrei” izdevās atgriezties spēlē arī pēc 46:56 (25. minūtē), jau otro vakaru pēc kārtas izmatojot “Kalev/Cramo” potenciāli meistarīgā sastāva mentālo nestabilitāti.

Galotnē “Ogre” bija tuvu uzvarai – 78:76 un 81:79 (38. minūtē), 85:84 (14 sekundes pirms beigām). Tomēr pēdējo punktu spēlei pielika Kristjana Kitsinga tālmetiens 0,8 sekundes pirms spēles beigām.

BK “Ogre” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Kas izšķīra spēles iznākumu? Viens metiens… Bija ļoti laba aizsardzība, izjaucām visas pretinieku sadarbības un viņu pēdējās piespēles jau tika izdarītas faktiski bezizejas situācijā. Tomēr Kitsings trāpīja…

“Kalev” komandā tā ir ikdiena – tik saspringtas spēles, ceļojumi, dzīvošanas viesnīcās. Mums šī ir pirmā pieredze un vienkārši izbaudām šo notikumu. Mēs arī sezonas laikā katrā spēlē esam darbojušies ar pilnu atdevi. Kādreiz izdevies labāk, kādreiz – ne tik labi. Šodien pretinieki varbūt vēl domāja, par nesasniegto finālu, bet mēs gājām laukumā, kā uz svarīgāko spēli dzīvē. Ne tikai komandai – arī visai pilsētai. Atšķirība meistarībā varbūt ir ievērojama, bet ar agresivitāti un pašaizliedzību varam censties to kompensēt.

Ilgi pārdzīvot nav laika, jo priekšā vēl gara cīņa. Jau otrdien sākas Latvijas čempionāta ceturtdaļfināls – centīsimies atjaunot spēkus, veselību un emocijas.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!