Logo

OlyBet LAT-EST līgas Oktobra spēlētājs: Julius Kazakausks

OlyBet LAT-EST līgas Oktobra spēlētājs: Julius Kazakausks

Par OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas oktobra vērtīgāko spēlētāju klubu ģenerālmenedžeru, mediju pārstāvju un līdzjutēju balsojumā atzīts 27 gadus vecais lietuviešu uzbrucējs Julius Kazakauskas no “Tartu Universitātes”. Vidēji laukumā pavadot 35 minūtes, gūstot 16.8 punktus, izcīnot 10.2 atlēkušās bumbas un atdodot 5.7 rezultatīvas piespēles, Julius palīdzējis komandai izcīnīt trīs uzvaras piecos mačos.

Kāds bijis pirmais mēnesis jaunizveidotajā līgā un kā tā atšķiras no Igaunijas čempionāta, kurā spēlēji pērn?

“Tartu Universitātei” pirmais mēnesis bijis veiksmīgs – esam uzvarējuši trīs no piecām spēlēm. Bija ļoti laba iespēja gūt panākumus visās spēlēs, tomēr, slikti nospēlējot divu maču galotnēs, nācās atzīt pretinieku pārākumu. Šogad līga ir daudz interesantāka – vairāk komandu, spēlētāju un līmenis ir augstāks nekā tas bija Igaunijas līgā.

Kā vērtē līdzšinējo Tartu komandas veikumu?

Mūsu komanda ir ļoti jauna un spēle līdz šim nav bijusi stabila. Varam labi nospēlēt piecas minūtes, taču, zaudējot koncentrēšanos, rodas daudz kļūdas un krītas spēles kvalitāte. Tomēr katru dienu smagi strādājam un ticu, ka ar katru spēli komandas sniegums uzlabosies.

Kas pamudināja šogad atgriezties Tartu un sekmējis tavu veiksmīgo spēli?

Šovasar daudz laika pavadīju trenējoties. Turklāt treneris man uzticas – dod lielu spēles laiku un ļauj darīt to, kas man laukumā vislabāk izdodas. Tartu atgriezos jo novērtēju organizācijas kvalitāti, man ir labas attiecības ar treneri un pilsēta ir ļoti skaista.

Kāds ir tavs mērķis kā profesionālam basketbolistam?

Man nav mērķis spēlēt kādā noteiktā komandā vai līgā. Vēlos izbaudīt basketbolu, būt labs komandas biedrs un spēlēt komandā, kurai esmu noderīgs.

Tu esi labs atlēkušo bumbu speciālists. Kas jādara, lai par tādu kļūtu?

Tas man ir asinīs – atlēkušās bumbas jau no bērnības bijusi mana specialitāte. Svarīgi iet pēc atlēkušās bumbas katru reizi, kad kāds izmet pa grozu.

Kā vērtē Tartu Universitātes fanu atbalstu?

Tartu fani ir tiešām jauki cilvēki! Mūs atbalsta ne tikai mājās, bet ir grupa cilvēku, kuri brauc fanot arī izbraukuma spēlēs. Vēlos pateikt viņiem LIELU paldies!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!