Logo

OlyBet LAT-EST: otrdien “VEF Rīga” viesojas Raplā

OlyBet LAT-EST: otrdien “VEF Rīga” viesojas Raplā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā kārtējo spēļu nedēļu otrdien, 22. janvārī, plkst.18:30 ievadīs vicelīderu “VEF Rīga” izbraukuma spēle ar “AVIS Utilitas Rapla” (Delfi.ee tiešraide). Trešdien, 23. janvārī, spēlēs “Jūrmala/Betsafe” – “Kalev/Cramo” (plkst.19; Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide), “Valmiera Glass VIA” – “Latvijas Universitāte” (plkst.19; Delfi.lv) un “Kalev/TLU” – “VEF Rīga” (plkst.19; Delfi.ee).

Otrdien, plkst.19: “AVIS Utilitas Rapla” (7-9) – “VEF Rīga” (15-2): Delfi.ee

Sezonas sākumā pirmajā spēlē “VEF Rīga” uzvarēja ar 102:68.

Raplas komanda 2019. gadu sākusi ar divām uzvarām – 85:70 Valgā un 77:74 savā laukumā pār “Latvijas Universitāti”. Izslēgšanas turnīra astoņnieks gan nav neaizsniedzamā tālumā. Hanteram Mikelsonam vidēji spēlē 14,8 punkti un 7 atlēkušās bumbas, Dominikam Hokinsam 13,9 un 5,4 piespēles). Pēdējos mačos produktīvi spēlējis Ervīns Jonāts (sezonā 8+6,9).

Rīdzinieki jau nokārtojuši attiecības ar tuvākajiem konkurentiem (ar “Ventspili” 0-2, ar “Kalev/Cramo” 2-0) un saglabā izredzes pat uz pirmo vietu – ar nosacījumu, ja atlikušo turnīra distanci izdosies veikt bez zaudējumiem. Jauno gadu “VEF Rīga” sāka ar kvalitatīvu spēli un svarīgām uzvarām abos turnīros, taču nupat sastāvs sarucis un jācīnās ar ierobežotiem spēkiem (savainojuma dēļ nevar spēlēt Andrejs Gražulis, uz Krieviju devies Beidens Džeksens). Līdera pozīcijā izvirzījies komandas kapteinis Mareks Mejeris – 13,5 un 6,2 atlēkušās bumbas. Stīvam Zekam 10,5 un 7,8 atlēkušās.

**

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas pirmā čempionāta pamatturnīrs beigsies 24. martā, astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Ceturtdaļfināla sēriju (1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5.) spēles paredzētas 27. un 30. martā, uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā (pirmā pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies zemākā vietā). Sēriju uzvarētāji spēlēs Final 4 turnīrā, kas notiks 5. un 6. aprīlī.

Sešas labākās Latvijas komandas pēc OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas pamatturnīra rezultātiem iegūs tiesības piedalīties Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā. Ceturtdaļfinālā (3.-6., 4.-5.) un pusfinālā (1.-4. vai 5., 2. – 3. vai 6.), kā arī “bronzas finālā” cīņa risināsies sērijās līdz 3 uzvarām, finālsērijā par čempionu titulu – līdz 4 uzvarām.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!