Logo

OlyBet LAT-EST: piektdien BK “Ogre” viesojas Pērnavā

OlyBet LAT-EST: piektdien BK “Ogre” viesojas Pērnavā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā piektdien, 18. janvārī, plkst.19 BK “Ogre” izbraukumā tiksies ar “Paernu sadam” (Delfi.ee tiešraide).

“Paernu Sadam” (8-10) – BK “Ogre” (11-5): Delfi.ee

Pirmajā aplī pašā sezonas ievadā BK “Ogre” pieveica Pērnavas vienību ar 99:74.

“Paernu Sadam” tabulā ieņem 9. vietu, reāli piedaloties cīņā par līdzdalību izslēgšanas turnīrā. Pērnaviešiem uzvaras un zaudējumi virknējas pamīšus. Pēdējā laikā bijušas uzvaras pār “Jūrmala/Betsafe”, “Jēkabpils/SMSCredit.lv” un “Latvijas Universitāti”, kā arī zaudējumi pret “VEF Rīga” un “Valmiera Glass VIA”. Spilgtākā statistika ir amerikāņiem Demetram Riversam (16+5,6 atlēkušās) un Henrijam Veidam-Četmenam (14,7+4,8 piespēles), kā arī Mihkelam Kirvesam (14,4+8,1 atlēkusī).

“Ogres” veiksmīgā sērija – astoņas uzvaras deviņos mačos – pirms nedēļas pārtrūka Jūrmalā (84:90). Vajadzīgs panākums, lai atgūtu pārliecību un nostiprinātos 4. vietā, nodrošinot laukuma priekšrocības ceturtdaļfinālā.  Statistikā līderi ir Kristaps Dārgais (14,3+7,9 atlēkušās), Edgars Lasenbergs (13,3+4,7 piespēles), kā arī Rinalds Sirsniņš (10,1 + 6,7 piespēles – labākais rezultāts līgā).

**

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas pirmā čempionāta pamatturnīrs beigsies 24. martā, astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Ceturtdaļfināla sēriju (1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5.) spēles paredzētas 27. un 30. martā, uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā (pirmā pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies zemākā vietā). Sēriju uzvarētāji spēlēs Final 4 turnīrā, kas notiks 5. un 6. aprīlī.

Sešas labākās Latvijas komandas pēc OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas pamatturnīra rezultātiem iegūs tiesības piedalīties Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrā. Ceturtdaļfinālā (3.-6., 4.-5.) un pusfinālā (1.-4. vai 5., 2. – 3. vai 6.), kā arī “bronzas finālā” cīņa risināsies sērijās līdz 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!