Logo

OlyBet LAT-EST: sestdien Jēkabpilī viesojas BK “Liepāja”

OlyBet LAT-EST: sestdien Jēkabpilī viesojas BK “Liepāja”

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā sestdien, 23. februārī, plkst.16 spēlēs “Jēkabpils/SMSCredit.lv” (1-21) – BK “Liepāja” (5-16). Delfi.lv tiešraide.

Jēkabpilieši pirms dažām dienām izcīnīja sen gaidīto pirmo uzvaru, izbraukumā pieveicot “Valga/Valka” (70:59). Situāciju tabulā kardināli uzlabot vairs nav iespējams un izslēgšanas turnīrs faktiski vairs nav aizsniedzams, tomēr iespēja iepriecēt savus uzticamos atbalstītājus ir pietiekams stimuls, lai pamatturnīra pēdējās spēlēs jēkabpilieši aizvadītu ar pilniem apgriezieniem. Visu sezonu stabila vērtība bijis Jurijs Aleksejevs (vidēji spēlē 15 punkti un 9,9 atlēkušās bumbas), astoņās pēdējās spēlēs labu statistiku iekrājis Leons Gilmors (16,3+7,5atl.+3,3 piespēles). Pieredzējušajiem spēlētājiem stabils palīgs bijis 18 gadus vecais Rainers Hermanovskis (8+2,7 atl.).

BK “Liepāja” ar trešdien izcīnīto uzvaru pār “Valmiera Glass/VIA” (73:71) pietuvojās Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra slieksnim. Lai tam tiktu pāri, vajadzīgas vēl vairākas uzvaras un komandas pēdējā laikā pastiprinātajam sastāvam šāds uzdevums ir pa spēkam. Aizsargs Džastins Džonsons joprojām ir visas līgas rezultatīvākais spēlētājs (22,1+4,2 piespēles), bet pie groziem vērā ņemams spēks ir Andrašs Kavašs (17,4 + 5,9) un Guntis Sīpoliņš (2 spēlēs 12,5+10).  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!