Logo

OlyBet LAT-EST: sestdien Ziemassvētku labdarības spēle Valmierā

OlyBet LAT-EST: sestdien Ziemassvētku labdarības spēle Valmierā

OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrā sestdien, 22. decembrī, plkst.16 spēlēs “TALTECH” – “Latvijas Universitāte” (Delfi.ee tiešraide), plkst.17 “Valmiera Glass VIA” – BK “Liepāja” (Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide), “Tartu Ulikool” – BK “Ventspils” (Delfi.ee) un “AVIS Utilitas Rapla” – “Kalev/TLU” (Delfi.ee). Svētdien, 23. decembrī, plkst.16 “Jēkabpils/SMSCredit.lv” – “Valga/Valka” (Delfi.lv).

Plkst.17 “Valmiera Glass VIA” (3-10) – BK “Liepāja” (3-10): Best4sport TV un Delfi.lv

Labdarības spēle Ziemassvētku noskaņās. Ieeja būs bez maksas, spēles laikā saņemtie ziedojumi tiks novirzīti Valmieras apkārtnes bērniem jaunu sporta tērpu iegādei. Visi, kas būs ziedojuši vismaz trīs eiro saņems laimes akas kuponu, kurā varēs laimēt eglīti, ieejas biļetes uz Pasaules kausa kvalifikācijas spēli Latvija – Spānija, kā arī dažādus pārsteigumus no komandas atbalstītājiem. Jau stundu pirms spēles sāks darboties "Vinda" radošā darbnīca, kurā būs iespējams izgatavot Ziemassvētku apsveikuma kartīti. Darbosies dronu simulators, būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, kurš labprāt nofotografēsies ar viesiem.

Arī basketbola laukumā gaidāma aizraujoša un saspringta spēle. "Valmiera Glass/ViA" un BK "Liepāja" turnīra tabulā atrodas līdzās ar vienādu uzvaru un zaudējumu bilanci. Interesanti, ka visas uzvaras izcīnītas savā laukumā un pret vienām un tām pašām komandām (“Tartu Ulikool”, “Valka/Valga” un “Jēkabpils/SMSCredit.lv”).

Valmieriešiem pēdējo spēļu grafiks bijis ļoti sarežģīts un līdz šim pēdējo uzvaru izdevies izcīnīt 7. novembrī pret jēkabpiliešiem. Rezultatīvākais spēlētājs ir Jānis Kaufmanis (20,4), Edmundam Elksnim 13+4,6 piespēles, Mārim Ziediņam 9,2 punkti un 6,3 izcīnītas bumbas.

Liepājas komandu papildinājuši aizsargs Terenss Rovs un spēka uzbrucējs Andrass Kavašs, kuri palīdzēja izcīnīt uzvaru pār “Tartu Ulikool”. Amerikāņu saspēles vadītājs Džastins Džonsons vidēji spēlē guvis 23,8 punktus (rezultatīvākais līgā) un izdarījis 4,6 rezultatīvas piespēles. Teiloram Besikam 11,8 un 8,7 atlēkušajām bumbām.

Plkst.16 “TALTECH” (8-5) – “Latvijas Universitāte” (4-7): Delfi.ee

Tallinas studenti uzvarējuši četrās no pēdējām piecām spēlēm, nostabilizējoties izslēgšanas turnīra astoņniekā. Tomasam Rādikam vidēji spēlē 16,6 punkti un 5,8 atlēkušās, Gregoram Arbetam 13,6, bet Normanam Kēbinam 6,5 rezultatīvās piespēles (2. vieta līgā).

“Latvijas Universitātei” divas uzvaras pēc kārtas un pakāpšanās uz 11. vietu kopējā un 5. vietu Latvijas komandu konkurencē. Linardam Jaunzemam vidēji spēlē 17,8 punkti un 8,3 atlēkušās bumbas, Renāram Birkānam 12,6 punkti un 5 rezultatīvās piespēles.

Plkst.17 “Tartu Ulikool” (6-6) – BK “Ventspils” (12-1): Delfi.ee

Pirms četrām nedēļām ventspilnieki savā laukumā uzvarēja ar lielu piepūli (88:83).

Tartu vienībai interesanta bilance – uzvaras pār tuvākajiem konkurentiem no Igaunijas, toties neveiksmes ne tikai pret tabulas augšgala komandām, bet arī “Valmiera Glass VIA” un pirms nedēļas arī pret BK “Liepāja” (78:89). Šādu zaudējumu vislabāk izpirkt ar “neplānotu” uzvaru pār kādu favorīti. Arnam Veličkam vidēji spēlē 21,4 punkti (2. vieta līgā) un 5,6 rezultatīvās piespēles, Juliusam Kazakauskam 16,7 + 10,1 (2. vieta līgā), Kregoram Hermetam 15,2 punkti.

BK “Ventspils” komanda ar 12 uzvarām pēc kārtas izrāvusies pirmajā vietā, taču pozīcijas ir nestabilas. Jo īpaši tāpēc, ka ventspilniekus turpina vajāt veselības problēmas un spēkus jāsadala cīņām divās frontēs. Ronaldam Zaķim 14,5 punkti, Rihardam Lomažam 13,7, Džonatanam Arledžam 12,8 + 6,3 atlēkušās bumbas.

Plkst.17 “AVIS Utilitas Rapla” (5-8) – “Kalev/TLU” (8-6): Delfi.ee

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!