Logo

OlyBet LAT-EST: trešdien Jūrmalā viesojas jēkabpilieši, Tallinā notiks studentu derbijs

OlyBet LAT-EST: trešdien Jūrmalā viesojas jēkabpilieši, Tallinā notiks studentu derbijs

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā trešdien, 21. novembrī, plkst.19 “Betsafe/Jūrmala” – “Jēkabpils/SMScredit.lv” (Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide) un “TALTECH” – “Valmiera Glass VIA” (Delfi.ee).

“Betsafe/Jūrmala” (5-5) – “Jēkabpils/SMScredit.lv” (0-9): Best4sport TV un Delfi.lv tiešraide

Jūrmalnieki ar divām uzvarām pēdējās trijās spēlēs uzlabojuši pozīcijas turnīra tabulā un iekļuvuši izslēgšanas turnīra zonā. Taču galvenās cīņas vēl priekšā un katra uzvara būs svarīga. Pēc īsas vizītes kurortpilsētā prom devies Artjoms Butjankovs, tomēr zem groziem jūrmalniekiem spēka pietiek – Endrū Šmitam 10,7 punkti un 6,9 atlēkušās bumbas, Iļjam Gromovam 7,9 + 6,6. Komandā rezultatīvākie gan ir ārējās līnijas spēlētāji Kristaps Mediss (11,8) un Edgars Jeromanovs (11,6).

Jēkabpils komanda laukumā bieži izskatījusies labāk nekā turnīra tabulā. Īpaši uzbrukumā, kur rezultatīvajiem Verneram Koham (vidēji spēlē 21,2 punkti – 3. vieta līgā) un Jurijam Aleksejevam (16,9 + 11 atlēkušās – labākais rezultāts līgā) aizvien labāk piebalso Rainers Hermanovskis (8,5) un citi jaunie spēlētāji. Krājoties pieredzei uzlabosies stabilitāte un būs  arī pirmās uzvaras. Jautājums tikai – kad.

“TALTECH” (5-4) – “Valmiera Glass VIA” (3-6): Delfi.ee

Tallinas studenti uzvarējuši četrās no pēdējām piecām spēlēm, piekāpjoties tikai “VEF Rīga”. Statistikā līderi ir Tomass Rādiks (vidēji spēlē 16,6 punkti un 5,7 atlēkušās) un Jāns Puidets (13+9).

“Valmiera Glass VIA” bez nopietnas cīņas nav griezuši ceļu par līdervienībām :Kalev/Cramo” un BK “Ventspils”, tiesa, par cīņassparu un skaistu basketbolu punktus pagaidām nedod. Cīņa izbraukumā ar Igaunijas vidusmēra komandu būs nopietna pārbaude vidzemnieku pretenzijām iekļūt izslēgšanas turnīra zonā. Jānis Kaufmanis ar Ventspilī gūtajiem 36 punktiem līgas rezultatīvāko spēlētāju topā izvirzījies 2. vietā (vidēji 21,4 punkti). Edmundam Elksnim 14,1 un 4,6 rezultatīvas piespēles.

Ceturtdien, 22. novembrī, plkst.19 Tallinā spēlēs “Kalev/Cramo” – “VEF Rīga” (Delfi.lv tiešraide).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!