Logo

OlyBet LAT-EST: trešdien “Ogre” uzņem “Latvijas Universitāti”, “VEF Rīga” viesojas Valgā

OlyBet LAT-EST: trešdien “Ogre” uzņem “Latvijas Universitāti”, “VEF Rīga” viesojas Valgā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā trešdien, 27. februārī, notiks četras spēles: plkst.19 “Valga/Valka” – “VEF Rīga” (Delfi.ee), “Kalev/Cramo” – “Kalev/TLU” (basket.ee), “Tartu Ulikool” – “Rapla” (basket.ee.), plkst.19:30 BK “Ogre” – “Latvijas Universitāte” (Best4sport TV un Delfi.lv).

Plkst.19:30 BK “Ogre” (15-8) – “Latvijas Universitāte” (6-15): Best4sport TV un Delfi.lv

“Ogrei” jānostiprinās 4. vietā, jo tuvākie konkurenti “TALTECH” pietuvojušies līdz viena zaudējuma tiesai. ”Latvijas Universitāte” cīņā par tiesībām spēlēt valsts čempionāta izslēgšanas turnīrā patlaban par vienu uzvaru apsteidz “Liepāju” (turklāt studentiem ir pārsvars savstarpējās spēlēs).

Ogrēniešiem februāris sācies ar trim zaudējumiem četrās spēlēs (“Ventspili”, “Kalev/Cramo” un tuvākajiem konkurentiem “TALTECH”). Valstsvienības pauzē bija iespēja uzlādēt baterijas un sagatavoties finiša taisnei. Sezonas garumā stabilākie bijuši Kristaps Dārgais (13,6 + 8,3 atlēkušās), Edgars Lasenbergs (13,2) un Rinalds Sirsniņš (10+6,2 piespēles).

“Latvijas Universitāte” pirms pārtraukuma pārtrauca četru zaudējumu sēriju, izcīnot svarīgu uzvaru Liepājā (78:70). Atlikušo spēļu grafiks ir diezgan sarežģīts gan studentiem, gan liepājniekiem, un katrai uzvarai var būt izšķiroša nozīme cīņā par tiesībām spēlēt Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā. Statistikā divi izteikti līderi: Linards Jaunzems (18,8+8,1 atlēkusī) un renārs Birkāns (14,4 un 5,1 piespēle).

Plkst.19 “Valka/Valga” (6-16) – “VEF Rīga” (21-2): Delfi.ee

Valgas komanda faktiski zaudējusi izredzes iekļūt ne tikai apvienotās līgas, bet arī Igaunijas čempionāta izslēgšanas turnīrā. “VEF Rīga” saglabā reālas izredzes pat uz 1. vietu. Viss gan nav atkarīgs tikai no rīdziniekiem, bet vispirms pašiem jāpaveic “mājas darbs” – jāuzvar atlikušajās piecās spēlēs.

“Valga Valka” pēdējās septiņās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras pār Latvijas komandām (“Jūrmalu”, “Valmiera Glass VIA” un “Latvijas Universitāte”, bet tikko zaudēja jēkabpiliešiem (59:70).

Rīdzinieki uzvarējuši pēdējās deviņās spēlēs. Līdz šim stabilākie bijuši Mareks Mejeris (12,7 un 5,6 atlēkušās), Stīvs Zeks (10,9 un 7,8 atl.) un Artis Ate (10,8).

Plkst.19 “Kalev/Cramo” (19-2) – “Kalev/TLU” (10-13): Delfi.ee

“Kalev/Cramo” saglabā izredzes pakāpties augstāk par 3. vietu.

“Kalev/TLU” komanda pēc veiksmīgā sezonas sākuma piedzīvojusi zaudējumu septiņās no pēdējām astoņām spēlēm un patlaban jau apdraudēta komandas līdzdalība apvienotās līgas izslēgšanas turnīrā. Pēc tikšanās ar līderiem pēdējās četrās spēlēs pretinieki gan būs vienkāršāki – vēl iespējams atgūt zaudēto.

Plkst.19 “Tartu Ulikool” (10-11) – “AVIS Utilitas Rapla” (11-11): Delfi.ee

Ļoti svarīga spēle cīņā par 6.-8. vietu pamatturnīrā. Ar šīm komandām konkurē “Jūrmala/Betsafe” (11-13), “Paernu Sadam” (10-13) un “Kalev/TLU” (10-13).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!