Logo

OlyBet Latvijas – Igaunijas līga: čempionu duelis Tallinā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līga: čempionu duelis Tallinā

OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas pirmo turnīru piektdien, 28. septembrī, plkst.19 atklās abu valstu čempionvienību spēle: Tallinas “Kalev/Cramo” – BK “Ventspils”. Spēli tiešraidē varēs redzēt Best4Sport HD kanālā, kas pieejams Helio interaktīvās televīzijas, Virszemes televīzijas un lietotnes Shortcut skatītājiem, kā arī portālā Delfi.lv.

Informācija par OlyBet Latvijas – Igaunijas līgas komandām un spēlēm, kā arī jaunumi – līgas jaunajā mājaslapā www.estlatbl.com/lv

BK “Ventspils” sezonas pirmajai oficiālajai spēlei gatavojas Čempionu līgas režīmā. Tallinā komanda ieradās jau ceturtdien ap pusdienas laiku un vakarā aizvadīja treniņu. Piektdien no rīta iesildīšanās, vakarā spēle ar principiālajiem pretiniekiem.

Komandas ierindā ir 11 spēlētāji, jo sastāvu paretinājušas veselības likstas. Jānis Antrops pārbaudes spēlē gūtās pleca traumas dēļ nevarēs spēlēt vairākus mēnešus, Ronaldam Zaķim priekšpēdējā pārbaudes mačā lauzts deguns, Jānis Bērziņš pēc ilga rehabilitācijas procesa atsācis treniņus, bet pagaidām vēl nedarbojas ar pilnu jaudu.

Galvenais treneris Roberts Štelmahers:

“Savainojumi ir profesionālā sporta ikdiena, ar šo problēmu jāsadzīvo un jācenšas to risināt. Būs mazliet savādāki akcenti komandas spēlē, būs iespējas citiem spēlētājiem.

Sezonas sākumā vienmēr ir par maz laika, lai saspēlētos un šī sezona nav izņēmums. Vēl tiek meklēta savstarpējā sapratne, basketbolisti vēl nav iegājuši spēļu ritmā, tāpēc ne vienmēr tiek pieņemti pareizākie lēmumi. Dažādu iemeslu dēļ pilnā sastāvā esam aizvadījuši tikai dažus treniņus. Tikko bija labas pārbaudes spēles ar Krasnojarskas “Jeņisej”, taču no sastāva izkrita Zaķis. Tikko piesaistījām pieredzējušo Mareku Jureviču.

Gods atklāt jauno turnīru Latvijas čempionu statusā un centīsimies to izdarīt pēc iespējas labāk. Bet tikpat nopietns noskaņojums noteikti būs arī mājiniekiem. Izskatās, ka “Kalev/Cramo” ir labi nokomplektējusies. Fiziski spēcīgs centra spēlētājs no ASV, meistarīgi ārējās līnijas spēlētāji, ieskaitot Šavo Lūisu, kurš pirms dieviem gadiem spēlēja manā komandā Polijā. Arī meistarīgi vietējie – Tanels Soks, Kristians Kangurs, Martins Dorbeks. Ne velti viņi uzvarēja nopietnā pārbaudes turnīrā Klaipēdā.

Mērķis Latvijas – Igaunijas līgā? Esam profesionāļi – gribam uzvarēt katrā spēlē, nešķirojot turnīrus.”

No pērnā gada BK “Ventspils” komandā palikuši Rihards Lomažs, Ingus Jakovičs, Māris Gulbis, Ronalds Zaķis, Roberts Freimanis Artūrs Grīnbergs un Kristaps Ķilps. No jauna pievienojušies Lauris Blaus, Jānis Antrops, Jānis Bērziņš, Mareks Jurevičus, kā arī amerikāņi – saspēles vadītājs Ārons Džonsons, uzbrūkošais aizsargs Entonijs Bīns un spēka uzbrucējs Džonatans Arledžs.

Tallinā ventspilnieki aizvadīs arī otro spēli – 29. septembrī ar TTU.  Pirmā mājas spēle 3. oktobrī plkst.19 ar Igaunijas komandu “Parnu Sadam”. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!