Logo

OlyBet Latvijas – Igaunijas līga: “Latvijas Universitātei” debija Tallinā

OlyBet Latvijas – Igaunijas līga: “Latvijas Universitātei” debija Tallinā

Trešdien, 10. oktobrī, OlyBet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā pirmo spēli aizvadīs “Latvijas Universitāte”, kas plkst.19 izbraukumā Tallinā tiksies ar līderiem “Kalev/Cramo”. Spēles tiešraide delfi.lv. Vēl plkst.19 spēlēs “Tartu Ulikool” – “Tal Tech”.

Plkst.19 “Kalev/Cramo” (3-0) – “Latvijas Universitāte” (0-0): delfi.lv

Igaunijas čempioni pārliecinoši startējuši ne tikai OlyBet Latvijas – Igaunijas līgā, bet arī VTB Vienotajā līgā, izbraukumā ar 82:68 pārspējot Čempionu līgas dalībniekus “BC Nizhny Novgrorod”. Talliniešiem ir ļoti labi nokomplektēta leģionāru frakcija, kurā līdera lomu atsevišķā spēlē var uzņemties vairāki basketbolisti. Ņižņijnovgorodā 36 [unktus guva Ivans Almeida.

“Latvijas Universitātes” debiju čempionātā par desmit dienām aizkavēja komandas līdera Linarda Jaunzema un otrā trenera Edija Šlesera līdzdalība U23 Pasaules kausa izcīņā 3x3 basketbolā, kas vaiņagojās ar sudraba medaļām. Šosezon komandai pievienojušies četri jauni spēlētāji – U20 izlases dalībnieks Alberts Putāns, U18 izlases kandidāts Niks Salenieks (patlaban pārstāv Latviju 3x3 basketbola turnīrā jaunatnes olimpiādē Buenosairesā), kā arī savulaik uz vietu jaunatnes izlasēs pretendējušie Artis Arnītis un Jānis Gertners. “Latvijas Universitātes” sastāvā pieteikti arī U18 Eiropas čempionāta sudraba medaļu ieguvēji Edvards Mežulis un Adrians Šnipke.

Plkst.19 “Tartu Ulikool” (1-1) – “Tal Tech” (1-1): delfi.ee

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!