Logo

OlyBet LBL: BK “Jēkabpils” un “Valmiera/ORDO” pabeigs kārtot rēķinus

OlyBet LBL: BK “Jēkabpils” un “Valmiera/ORDO” pabeigs kārtot rēķinus

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā trešdien, 31. janvārī plkst.18:30: BK “Jēkabpils” (5-12) – “Valmiera/ORDO” (3-14). Tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport TV.

Komandas šosezon tiksies jau ceturto reizi. Pirmajā spēlē 11. novembrī Valmierā mājinieki uzvarēja ar 77:65, pēc tam divreiz pārāki bija jēkabpilieši – savā laukumā ar 67:63, izbraukumā Valmierā ar 74:73. Ceturtā mača uzvarētāji nodrošinās arī plusus savstarpējo spēļu summā, kam var izrādīties izšķiroša nozīme pamatturnīra izskaņā.

“Lūši” pirmajās trijās cīņās galvenā trenera Sanda Buškevica vadībā izcīnīja uzvaras, divreiz pieveicot “Valmiera/ORDO” un vienreiz “Latvijas Universitāti” (81:73). Uzvaru sērija aprāvās pirms nedēļas Rīgā mačā ar čempioniem “VEF Rīga” (62:74), tomēr komanda saglabāja 6. vietu tabulā. BK “Jēkabpils” komandā vairāk par astoņiem punktiem vidēji katrā spēlē guvuši seši basketbolisti. Rezultatīvākie Dominiks Domarks (13; arī 4,3 rezultatīvās piespēles) un Jurijs Aleksejevs (12,8; arī 7,4 atlēkušās bumbas).

“Valmiera/ORDO” komandai decembris un janvāris pagājis bez uzvarām OlyBet LBL turnīrā – piedzīvoti seši zaudējumi pēc kārtas. Galvenie vilcēji ir pieredzējušākie basketbolisti – Viktors Iljins (vidēji 18,3 punkti un 10,4 atlēkušās) un Jānis Kaufmanis (16,2 un 5,1 atlēkusī), rezultatīvāko vidū ir arī Eduards Hāzners un Edmunds Elksnis.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!