Logo

OlyBet LBL: čempioni Jūrmalā, “Ogrei” pirmais izbraukums uz Liepāju

OlyBet LBL: čempioni Jūrmalā, “Ogrei” pirmais izbraukums uz Liepāju

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā trešdien, 18. oktobrī, plkst.19 Kauguros spēlēs “Jūrmala” – “VEF Rīga” (Best4sport TV tiešraide), plkst.19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā “Betsafe/Liepāja” – BK “Ogre”.

“Jūrmala” (2-1) – “VEF Rīga” (1-1): Best4sport TV

Jūrmalnieki sezonu sākuši ar uzvarām pār “Jēkabpili” (72:49) un “Latvijas Universitāti” (88:59), bet ceļu negrieza arī BK “Ventspils” komandai (70:85). Statistikā līderos izvirzījušies Haralds Kārlis (vidēji spēlē 13 punkti), Artūrs Strēlnieks (8 atlēkušās bumbas), Edgars Jeromanovs (5,6 rezultatīvās piespēles) un Ervīns Jonāts (12,7 + 7 atl.).

“VEF Rīga” sezonas pirmajā spēlē saņēma aukstu dušu Ogrē (80:85), kam sekoja pārliecinoša uzvara pār Liepājas komandu (84:56) un divas neveiksmes VTB Vienotās līgas spēlē. Jūtams, ka stipri rekonstruētajam sastāvam vēl nepieciešams laiks un spēles, lai sadalītu lomas un pienākumus. Divās spēlēs Antvanam Skotam vidēji 14 punkti un 6 piespēles, Marekam Mejerim 11,5 + 8 atlēkušās. Nepiekāpīgā “Jūrmala” būs gana nepiekāpīgs eksaminētājs.

“Betsafe/Liepāja” (1-1) – BK “Ogre” (4-0)

Liepājnieki sāka ar zaudējumu čempioniem “VEF Rīga” (56:84), bet savā laukumā debitēja ar dramatiskā galotnē izrautu uzvaru pār “Valmiera/ORDO” (83:81), pēdējās minūtēs atspēlējoties no mīnus 8. Vidēji spēlē pa 14 punktiem guvuši aizsargs Toms Leimanis un centrs Kails Bendžamins (pirmajam arī 4,5 piespēles, otrajam 9,5 atlēkušās bumbas). Tuvākais lielais izaicinājums – saliedēt ārzemniekus un vietējos spēlētājus vienotā komandā, izmantojot leģionāru individuālo meistarību un pamazām atraisot latviešu talantus.

“Ogre” ar uzvaru pār “VEF Rīga” (85:80) uzdeva toni visam čempionātam. Turpinājums apstiprinājis, ka tā nav bijusi tikai viena vakara veiksme – lai arī spēļu gaitā rezultāts svārstījies, pēdējā ceturtdaļā izdevies salauzt gan “Valmiera/ORDO” (75:57), gan “Latvijas Universitātes” (81:71) pretestību. Tiesa, visas četras uzvaras (arī 76:52 pār BK “Jēkabpils”) līdz šim izcīnītas savā laukumā, un Liepājā būs pirmais eksāmens svešas publikas priekšā.

Statistikā pārliecinošs līderis ir Jānis Pozņaks – 19,3 punkti un 5,8 rezultatīvās piespēles. Mārcim Vītolam 14,3 un 7 piespēles.  Ogrēniešu sastāvā vērtīgs spēks ir brāļi Gints (9,3 + 5 atl.) un Jānis Antropi (7,3), kuri aizpērn kopā pārstāvēja Liepāju.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!