Logo

OlyBet LBL Februāra spēlētājs – Haralds Kārlis (BK “Jūrmala”)

OlyBet LBL Februāra spēlētājs – Haralds Kārlis (BK “Jūrmala”)

Jūrmalnieku uzbrucējs februārī palīdzēja komandai uzvarēt visās trijās spēlēs, vidēji katrā nospēlējot 24 minūtes 30 sekundes, gūstot 13,7 punktus, izcīnot 3,3 atlēkušās bumbas, izdarot divas rezultatīvās piespēles un sakrājot efektivitātes koeficientu 16.

Komandai krājas uzvaras, pašam laba statistika – jūti, ka balva nopelnīta?

Pārsteigums. Visa komanda spēlē saturīgi un balvu var saņemt jebkurš. Ivars (Žvīgurs) tikko atzīts par BBL mēneša spēlētāju, Edgars (Jeromanovs) jau bija mūsu līgas mēneša spēlētājs, būtu pelnījis Uģis (Pinete), vēl citi čaļi.

OlyBet LBL turnīrā līdz šim esat uzvarējuši visus pretiniekus, izņemot “Ventspili” un “VEF Rīga”. Tomēr dažs panākums nācis ar lielu nervozēšanu. Arī februāra spēlēs ar “Latvijas Universitāti” un “Valmieru”, kas tabulā tālu atpaliek. Kāpēc tādas svārstības?

Mūsu sniegumu mazliet pabojājušas traumas, varbūt sava ietekme ir pauzēm spēļu grafikā. Droši vien arī paši reizēm pietiekami nenoskaņojamies un pieļaujam muļķīgas kļūdas. Bet varbūt nav slikti, ka ir tik daudz saspringtu galotņu. Varam patrenēties un iegūt pieredzi.  Kas zina, varbūt noderēs, spēlējot ar komandām, kurām sezonas pirmajā pusē zaudējām.

Ar “VEF Rīga” divas spēles jau beigušās ar aizraujošu galotni, tomēr līderdueta komandas uzvarēt nav izdevies. Toties trešajā vietā varat justies stabili…

Pirmkārt, nekur nav zudusi vēlme nopietni pacīnīties ar līderiem un noslēguma tabulā pakāpties augstāk. Otrkārt, trešajā vietā nebūt nevaram justies ļoti droši, jo tepat aiz muguras ir “Ogre” – ļoti laba komanda. Manuprāt, starp pirmā četrinieka komandām vēl būs ļoti daudz interesantu spēļu. Ceru, jau sākot ar rītdienu (sestdienu), kad viesosimies Ventspilī.

Un Baltijas līgā?

Protams! Gribam vinnēt visus. Pirmais solis ceturtdaļfinālā Tallinā iznāca diezgan veiksmīgs, taču nedrīkstam zaudēt modrību pirms atbildes mača.

Atgriešanās Latvijā pēc studijām ASV tev bijusi raiba – 2015. gada rudenī valstsvienības sastāvā piedalījies Eiropas čempionātā, bet decembra beigās “Valmiera/ORDO” spēlē sarāvi ceļgala krusteniskās saites un pavasarī nepiedalījies cīņās par čempionu titulu. Tagad esi pilnībā atguvies?

Jā, paldies Valmieras klubam, kas palīdzēja tikt uz strīpas. Laiks pēc savainojuma nebija viegls, bet ar kluba atbalstu izdevās jaudīgs rehabilitācijas process. Paldies fizioterapeitēm – Lienei Džeriņai, kura paveica visgrūtāko darba daļu, Ievai Pelšei.

“Jūrmalas” komandas liktenis vasarā nebija skaidrs. Kā pats gatavojies sezonai?

Ļoti nopietni. Nekādas skaidrības par komandu nebija, bet trenējos sev – lai justos labi un būtu gatavs spēlēt, kad pavērsies tāda iespēja. Darīju to, ko uzskatīju par nepieciešamu, bet palīdzēja daudzi cilvēki – “Rīdzenes” treneri Aigars Brigmanis un mans brālis Bruno, arī Akselis Vairogs, Kārlis Pļaviņš… Paldies “Jūrmalas” trenerim Mārtiņam Gulbim, kurš uzaicināja “Jūrmalā” un iedvesis fantastisku pārliecību gan man, gan visai komandai un dzen visus uz priekšu.

P. S. OlyBet LBL mēneša spēlētājus nosaka klubu galveno treneru balsojumā. Oktobrī balvu nopelnīja Aigars Šķēle (BK “Ventspils”), novembrī – Edgars Jeromanovs (BK “Jūrmala”), decembrī – Ronalds Zaķis (BK “Ventspils”), janvāris Linards Jaunzems (“Latvijas Universitāte”).

Foto: bkvalmiera.lv

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!