Logo

OlyBet LBL: Jūrmala spēlēs, “Barons kvartāla” pieteikums anulēts

OlyBet LBL: Jūrmala spēlēs, “Barons kvartāla” pieteikums anulēts

Latvijas Basketbola savienības valde atbalstījusi Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieces Ritas Sproģes parakstīto lūgumu plānot Jūrmalas komandas līdzdalību OlyBet Latvijas basketbola līgas sacensībās 2017./2018. gada sezonā, kā arī anulēja komandas “Barons kvartāls” pieteikumu.

Jūrmalas domes oficiālajā vēstulē Latvijas Basketbola savienību informējusi, ka iniciatīvas grupa ilggadējā Jūrmalas komandas kapteiņa Edgara Jeromanova vadībā veido jaunu basketbola klubu, ir aprēķināts komandas budžets, kā arī panāktas mutiskas vienošanās ar galveno treneri un spēlētājiem. Jaunajam klubam tiek plānots Jūrmalas pilsētas domes atbalsts, lai komanda varētu startēt gan Latvijas, gan Baltijas līgā.

Edgars Jeromanovs: “Domubiedru grupa vēlas turpināt labi iesākto darbu un saglabāt Jūrmalā komandu, kas spēlē OlyBet LBL. Izšķirošs bija pilsētas domes atbalsts, un tāds ir saņemts. Patlaban veicam organizatoriskos priekšdarbus, lai nodibinātu jaunu biedrību. Kaut arī līdz sezonas sākumam laika palicis ļoti maz, joprojām ir iespēja sapulcēt konkurētspējīgu sastāvu. Ir idejas un kandidāti, taču uzvārdus varēšu nosaukt, kad būs sakārtoti dokumenti. Arī pats vēl spēlēšu, bet cik daudz – tas jau būs atkarīgs no trenera lēmumiem.”

LBS prezidents Valdis Voins:

“Starpsezonu laikā vairākkārt tikāmies ar Jūrmalas domes un pilsētas basketbola sabiedrības pārstāvjiem, meklējot iespējas saglabāt pilsētas pārstāvniecību OlyBet LBL. Ņemot vērā iniciatīvas grupas veiktos priekšdarbus un domes garantēto atbalstu, LBS valde nolēma atbalstīt jūrmalnieku lūgumu un plānot komandas līdzdalību OlyBet LBL čempionātā.

“Barons kvartāls” pārstāvji nav iesnieguši komandas vārdisko pieteikumu un publiskajā telpā paziņojuši, ka komanda 2017./2018. gada sezonā OlyBet LBL čempionātā nespēlēs. Ņemot vērā šos faktus, valde anulēja “Barons kvartāls” pieteikumu.

Līgas galvenajam tiesnesim uzdots plānot kalendāru, sezonas sākumā dodot Jūrmalas komandai laiku organizatorisko jautājumu sakārtošanai.”

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe:

“Basketbols Jūrmalā ir viens no senākajiem un populārākajiem sporta veidiem. Uzskatām, ka Jūrmalas pilsētai pēc 5 gadu veiksmīgas dalības Latvijas Basketbola līgā un Baltijas basketbola līgā, šī tradīcija ir jāturpina. Jāturpina, lai motivētu mūsu jaunos basketbolistus – lai viņiem būtu kur augt un tiekties. Nenoliedzami dalība virslīgā veicina arī pilsētas atpazīstamību Latvijas un Baltijas mērogā, kā arī sporta cienītāju lepnumu par savu pilsētu un papildina pilsētas sporta dzīvi ar emocijām bagātiem sporta pasākumiem visas basketbola sezonas laikā! Esam gandarīti, ka neskaidrības ir sakārtotas un iespējas basketbola kluba atbalstam ir atrastas.”. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!