Logo

OlyBet LBL: kaimiņu tikšanās Ogrē un Liepājā; “Ventspilij” studentu eksāmens starp dāņu kaujām

OlyBet LBL: kaimiņu tikšanās Ogrē un Liepājā; “Ventspilij” studentu eksāmens starp dāņu kaujām

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā sestdien, 10. martā plkst.17 notiks trīs spēles: BK “Ogre” – BK “Jūrmala” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport), BK “Ventspils” – “Latvijas Universitāte”, “Betsafe/Liepāja” – “Valka/Valga”.

BK “Ogre” (14-7) – BK “Jūrmala” (14-5): Best4sport TV

Trešā spēle šosezon. Pirmajās divās ar nelielu pārsvaru uzvarējuši jūrmalnieki – izbraukumā 86:83, savā laukumā (Rīgā, DSN) 85:82. Komandas tabulā atrodas līdzās – abas var nebažīties par vietu izslēgšanas turnīra sešniekā un, visticamāk, savā starpā sadalīs 3./4. vietu pamatturnīrā. Abām tikko šķīrušies ceļi Baltijas līgā – “Jūrmala” turpinās cīņu par kausu, bet “Ogre” piedzīvojusi neveiksmi ceturtdaļfināla sērijā.

BK “Ogre” OlyBet LBL čempionātā uzvarējusi trijās spēlēs pēc kārtas. Statistikā līderi ir Jānis Pozņaks (vidēji spēlē 13,7 punkti un 4,8 atlēkušās bumbas), Mārcis Vītols (11,7 un 4,6 piespēles), Guntis Sīpoliņš (10,4 un 4,8 atl.) un Rinalds Sirsniņš (10,1 un 5,7 rezultatīvās piespēles).

BK “Jūrmala” tikko Ventspilī pārtrauca sešu uzvaru sēriju – 74:82. Statistikās līderi ir OlyBet LBL Februāra spēlētājs Haralds Kārlis (12,7 punkti), Edgars Jeromanovs (12,2 un 4,6 rezultatīvās piespēles) un Uģis Pinete (10,8). Zem groziem tikko saņemts pastiprinājums Andreja Šeļakova personā.

BK “Ventspils” (19-1) – “Latvijas Universitāte” (6-16)

Pirmajās divās spēlēs pārsvars BK “Ventspils” pusē – 85:58 un 90:74.

Ventspilniekiem, kuri uzvarējuši trijās pēdējās OlyBet LBL spēlēs, šī būs pirmā iziešana publikas priekšā pēc smagās neveiksmes FIBA kausa izcīņas spēlē ar “Bakken Bears” un pēdējā pārbaude pirms nākamnedēļ paredzētā atbildes mača izbraukumā. Notikumi laukumā dos ieskatu komandas noskaņojumā. OlyBet LBL spēlēs līdz šim produktīvākie bijuši Ronalds Zaķis (12,7 punkti un 6,5 atlēkušās), Aigars Šķēle (12,5), savainojuma dēļ no ierindas izgājušais Ingus Jakovičs (11,7) un Emanuils Ubilla (10,5).

“Latvijas Universitāte” ar uzvaru pār “Betsafe/Liepāja” (87:65) atkal iesaistījusies cīņā par tiesībās spēlēt izslēgšanas turnīrā. Tiesa, atlikušo spēļu grafiks ir sarežģīts – lai pakāptos uz 6. vietu vajadzēs uzvarēt ne tikai tiešos konkurentus, bet arī kādu no līderkvarteta komandām. Statistikā labākie ir Linards Jaunzems (17 punkti un 6,5 atlēkušās bumbas), Renārs Birkāns (12,1 un 5,5 rezultatīvās piespēles) un Jānis Eiduks (11,5).

“Betsafe/Liepāja” (8-14) – “Valka/Valga” (4-8)

Pirmajā spēlē liepājnieki izbraukumā uzvarēja ar 80:77.

Vēl viens tabulas kaimiņu pāris. Ja uzvarēs liepājnieki, viņi nostabilizēsies 5. vietā, savukārt Valkas komandas sestā pozīcija pamatīgi sašūposies. Ja uzvarēs viesi, “Valka/Valga” tabulā pakāpsies uz 5. vietu, krietni nostiprinot pozīcijas cīņā par tiesībām piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Liepājnieki zaudējuši trijās spēlēs pēc kārtas, tai skaitā tikko izbraukumā Valmierā (74:76). Sezonas gaitā Marekam Jurevičam vidēji spēlē 15,1 punkts, Robertam Krastiņam 12,3, Kārlim Lasmanim 10. Krietni sarukušā rezervistu soliņa garuma dēļ līderi spiesti spēlēt ar pārslodzi, tāpēc uz spēles beigām efektivitāte krītas.

“Valka/Valga” uzvarējusi divās pēdējās OlyBet LBL spēlēs ar tiešajiem konkurentiem “Latvijas Universitāti” (89:77) un BK “Jēkabpils” (72:63), piesakot nopietnas pretenzijas uz vietu pirmajā sešniekā. Edgaram Lasenbergam vidēji spēlē 11,4 punkti, Egertam Halleram 9,6, Rainam Rādikam 9,1. Komandu labi papildinājuši Māris Ziediņš (četrās spēlēs 12,3 + 8,3 atlēkušās) un Toms Leimanis (8 + 4,3 piespēles).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!