Logo

OlyBet LBL: līderi BK “Ventspils” uzņem “Jūrmalu”, “Ogrē” viesojas “Valmiera/ORDO”

OlyBet LBL: līderi BK “Ventspils” uzņem “Jūrmalu”, “Ogrē” viesojas “Valmiera/ORDO”

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā sestdien, 3. martā plkst.17 BK “Ogre” – “Valmiera/ORDO, plkst.18 BK “Ventspils” – BK “Jūrmala” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport), bet svētdien 4. martā plkst. 17 “Betsafe/Liepāja” – “”Latvijas Universitāte”.

Plkst.18: BK “Ventspils” (18-1) – BK “Jūrmala” (14-4) – Best4sport TV

Trešā spēle šosezon. Pirmajā divās uzvarēja ventspilnieki – 85:70 un 84:69.

Ventspilnieki pēc klupiena Ogrē (87:89), izcīnījuši divas uzvaras, taču gan “Valmiera/ORDO” (90:82), gan BK “Jēkabpils” (85:67) komandu pretestību līdz galam izdevās salauzt tikai pēdējās ceturtdaļā. Nākamnedēļ līderus gaida FIBA kausa izcīņas izslēgšanas turnīra pirmā spēle – pret “Jūrmalu” būs iespēja iejusties nopietnu cīņu ritmā. OlyBet LBL turnīrā komandas līderi ir Latvijas basketbolisti: Ronalds Zaķis (12,9 punkti un 6,6 atlēkušās bumbas), Aigars Šķēle (12,5) un Ingus Jakovičs (12,3).

“Jūrmala” sakrājusi jau 6 pēc kārtas izcīnītas uzvaras OlyBet LBL, kurām pievienojusi divus panākumus Baltijas līgā, tai skaitā ceturtdaļfināla sērijas pirmajā mačā Tallinā. Pašmāju līgā līdz šim tikai ar “Ventspili” nav izdevies nopietni pacīnīties par uzvaru, abos mačos neveiksmīgi aizvadot trešās ceturtdaļas. Tiesa, kopš oktobra, kad tika izspēlēti abi pirmie mači, jūrmalniekiem bijis laiks saspēlēties un papildināt sastāvu (zem groza noderēs tikko pieteiktā Andreja Šeļakova jauda). Pagaidām statistikā līderi ir OlyBet LBL Februāra spēlētājs Haralds Kārlis (13,1 punkts), Edgars Jeromanovs (12,6 un 4,6 rezultatīvas piespēles) un Uģis Pinete.

Plkst.17 BK “Ogre” (13-7) – “Valmiera/ORDO” (3-20)

Ceturtā spēle OlyBet LBL turnīrā. Pirmajā mačā “Ogre” savā laukumā” uzvarēja ar 75:57, bet Valmierā katrai vienībai pa uzvarai (mājiniekiem ar 85:81 – viens no lielākajiem pārsteigumiem sezonā, ogrēniešiem ar 101:80). Piedevām “Ogre” divas reizes uzvarēja BBL spēlēs.

“Ogre” februārī pārsteidza ar zaudējumu “Jēkabpilij” un uzvaru pār “Ventspili” – trūkst stabilitātes, ko var izskaidrot gan ar savainojumiem, gan nepietiekamu jaudu pie groziem, kas katru uzvaru cīņā par atlēcošajām bumbām liek vērtēt teju kā varoņdarbu. Statistikā starp līderiem gan ir arī garie – Jānim Pozņakam 13,9 punkti un 4,5 atlēkušās, Guntim Sīpoliņam 9,9 un 4,8. Aizvien labāku sportisko formu uzņem Rinalds Sirsniņš – 10 punkti un 5,6 rezultatīvās piespēles vVisvairāk visā līgā).

“Valmiera/ORDO” komanda zaudējusi jau 12 OlyBet LBL mačos pēc kārtas. Dažos – ne visai pelnīti, taču basketbols ir skarbs pret tiem, kas paši sūri grūti nopelnīto galotnēs laiž ārā no rokām. Statistikā joprojām līderi ir pieredzējušākie: Viktors Iļjins (18,2 un 10,5 atlēkušās – abos rādītājos, kā arī efektivitātē – 22,8 –  labākais līgā) un Jānis Kaufmanis (15,4). Vidēji spēlē vairāk par 10 punktiem guvis arī 20 gadus vecais Eduards Hāzners (10,3).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!