Logo

OlyBet LBL: novājinātā “Ogre” pret pastiprināto “Jēkabpili” un kurzemnieku duelis

OlyBet LBL: novājinātā “Ogre” pret pastiprināto “Jēkabpili” un kurzemnieku duelis

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā sestdien, 3. februārī plkst.17: BK “Ogre” – BK “Jēkabpils” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport TV) un “Betsafe/Liepāja” – BK “Ventspils”. Svētdien, 4. februārī plkst.18 Elektrum OSC “Latvijas Universitāte” – “Valmiera/ORDO”.

BK “Ogre” (11-6) – BK “Jēkabpils” (6-12)

Trešā spēle šosezon. Pirmajās divās uzvarējusi BK “Ogre” – 30. septembrī savā laukumā ar 76:52, 16. decembrī izbraukumā ar 73:65.

“Ogre” pēc gadu mijā piedzīvotiem četriem zaudējumiem uzvarējusi pēdējās divās spēlēs ar “Valmiera/ORDO” (101:80) un LU (87:70). Rezultatīvākais līdz šim bijis Jānis Pozņaks (13,8 punkti). Septiņi spēlētāji vidēji spēlē sakrājuši no 7,9 līdz 10,6 punktiem, tiesa, savainojumu dēļ ne visi šodien būs ierindā.

BK “Jēkabpils” komanda uzvarējusi četrās no pēdējām piecām spēlēm, tabulā nostiprinoties 6. vietā. Tiesa, trīs no šiem panākumiem gūti mačos ar “Valmiera/ORDO”, pozīcijas izslēgšanas turnīra zonā vēl jāapstiprina, cīņās ar citām komandām. Vairāk par astoņiem punktiem vidēji katrā spēlē guvuši seši basketbolisti. Rezultatīvākie Dominiks Domarks (12,7; arī 4,6 rezultatīvās piespēles) un Jurijs Aleksejevs (12,2; arī 7,4 atlēkušās bumbas). Komandā atgriezies pērnās sezonas līderis Roberts Stumbris.

“Betsafe/Liepāja” (5-9) – BK “Ventspils” (15-0)

Trešā spēle šosezon. Iepriekšējās uzvarējuši ventspilnieki – 21. oktobrī Liepājā ar 78:52, 29. decembrī savā laukumā ar 97:71.

Liepājnieki zaudējuši pēdējās trijās spēlēs, pasliktinot bilanci un padarot nestabilākas savas pozīcijas turnīra tabulā. OlyBet LBL izlasē iekļautais Toms Leimanis līdz šim vidēji spēlē guvis 13,8 punktus un izdarījis 4 rezultatīvas piespēles. Robertam Krastiņam 12,6 punkti, Kailam Bendžaminam 10,6 punkti un 8,5 atlēkušās bumbas.

BK “Ventspils” uzmanības lielākā daļa patlaban koncentrēta uz cīņām Čempionu līgā – pēc uzvaras Sicīlijā vēl vajadzīgs panākums izšķirošajā cīņā otrdien savā laukumā ar Saloniku PAOK. Izbraukums uz Liepāju būs iespēja izvēdināt galvas un pārbaudījums komandas stabilitātei. Īpaši apstākļos, kad jācīnās ar ierobežotu spēlētāju loku, jo savainojumu dēļ pēdējā mačā nepiedalījās Aigars Šķēle (līdz šim vidēji spēlē 13,7 punkti), Maikls Brusevics un Roberts Freimanis. No ierindā esošajiem labākā statistika OlyBet LBL līdz šim bijusi Ingum Jakovičam (12,3) un Ronaldam Zaķim (12,2 un 6 atlēkušās.).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!