Logo

OlyBet LBL Oktobra spēlētājs – Aigars Šķēle (BK “Ventspils”)

OlyBet LBL Oktobra spēlētājs – Aigars Šķēle (BK “Ventspils”)

Olybet Latvijas Basketbola līgas klubu treneru balsojumā par līgas Oktobra spēlētāju atzīts līdervienības BK “Ventspils” aizsargs Aigars Šķēle, kurš palīdzēja savai komandai uzvarēt visās septiņās spēlēs, gūstot vidēji 13,1 punktu, izdarot 3,1 rezultatīvu piespēli, izcīnot 5,3 atlēkušās bumbas un nopelnot vidējo lietderības koeficientu 17.

Atšķirībā no daudziem OlyBet LBL spēlētājiem, Tev sezona jau ilgst vairākus mēnešus – kopš valstsvienības treniņu sākuma. Esi labi ieskrējies?

Tā var teikt. Par Eiropas čempionātu palikušas gan labas atmiņas, gan arī sportisks izsalkums. Manuprāt, kā komanda nospēlējām labi, kaut arī nesasniedzām visu, ko gribējām un viss beidzās ar zaudējumu nākamajiem čempioniem. Bet pašam neiznāca laukumā palīdzēt tik daudz, cik būtu gribējies, tāpēc mājās atgriezos ar lielu vēlmi spēlēt un pierādīt, ka varu to darīt augstākā līmenī nekā iepriekš.

Eiropas čempionāts nostiprinājis pārliecību par sevi?

Jā, redzēju un sapratu, ka neesmu sliktāks par citiem EuroBasket2017 dalībniekiem. Ka varu spēlēt tādā sabiedrībā. Kad komandai radās tāda vajadzība – spēlē ar Turciju – gāju laukumā un izdarīju visu, kas bija vajadzīgs un ko biju iecerējis, Protams, daudzas lietas manā spēlē vēl jāpilnveido.

Tātad BK “Ventspils” ir ieguvēji – komandā pirms sezonas atgriezās ļoti motivēts spēlētājs!

Nekas jau nav mainījies – jau sen esmu sapratis, ka katru dienu jācenšas attīstīt savas prasmes, progresēt. EuroBasket bija tikai papildus pamudinājums strādāt, lai šosezon sasniegtu augstākus mērķus. Gan kopā ar komandu, gan individuāli.

Ar treneri Štelmaheru iepriekš kopā strādāji Valmierā. Patīkama satikšanās?

No manas puses – noteikti! Ļoti patīk trenēties un spēlēt viņa vadībā. Ne jau tāpēc, ka viņš mani visu laiku slavētu – ja esmu pelnījis, saņēmu brāzienu vai tieku nosēdināts malā. Treniņos un spēlēs jūtams, ka Štelmahers pats bijis labs spēles veidotājs un prot savu pieredzi nodot citiem.

OlyBet LBL turnīrā pirmās septiņas uzvaras izcīnītas ar vidēji 23 punktu starpību. Pietrūkst intrigas?

Iespējams, pretinieki ir vājāki nekā pēdējos gados, bet mums katra spēle tik un tā ir kā labs treniņš – ar saviem uzdevumiem un izaicinājumiem. Arī treneri prasa simtprocentīgu koncentrēšanos un neļauj atslābt.

Pēc divām uzvarām Čempionu līgas spēlēa savā laukumā tikko iznāca klupiens pret Vācijas komandu. Kāpēc?

Mums nav ļoti plašs sastāvs un šoreiz no ierindas izgāja arī Ronalds Zaķis. Citiem iznāca lielāka slodze, pamainījās spēles zīmējums. Turklāt Ludvigsburgai ir ļoti laba komandam, kas Vācijas čempionātā tikko uzvarēja Eirolīgā spēlējošo Bambergas “Brose”. Tomēr kopumā Čempionu līgā esam startējuši diezgan veiksmīgi un tā jāturpina – ar maksimālu atdevi cīnoties katrā spēlē. Neesam favorīti, bet ceļu negriezīsim nevienam.

OlyBet LBL novembra odziņa gaidāma 18. novembrī: “VEF Rīga” – BK “Ventspils”...

Jā, tas būs saldais ēdiens gan mums, spēlētājiem, gan arī līdzjutējiem. Abām komandām dubultmotivācija garantēta.

Un tūlīt pēc tam nākamais deserts – valstsvienības spēles, kurās, iespējams, tev būs lielāka loma nekā septembrī.

Ja vajadzēs, būšu gatavs uzņemties.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!