Logo

OlyBet LBL trešdien, 4.oktobrī: “Jūrmalas” pirmizrāde Jēkabpilī, studenti Ventspilī, valmierieši Ogrē, liepājnieki debitē pret “VEF Rīga”

OlyBet LBL trešdien, 4.oktobrī: “Jūrmalas” pirmizrāde Jēkabpilī, studenti Ventspilī, valmierieši Ogrē, liepājnieki debitē pret “VEF Rīga”

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā trešdien, 4. oktobrī, notiks četras spēles. Plkst.18:30 BK “Jēkabpils” – “Jūrmala”, plkst.19 BK “Ventspils” – “Latvijas Universitāte”, plkst.19:30 BK “Ogre” – “Valmiera/ORDO” un “VEF Rīga” – “Betsafe/Liepāja” (spēle notiks Salaspilī; Best4sport TV tiešraide).

BK “Jēkabpils” (0-1) – “Jūrmala”

Jēkabpiliešu jaunais modelis debijas spēlē Ogrē (52:76) buksēja uzbrukumā, liekot pieminēt Rinaldu Sirsniņu, kurš iepriekšējās piecas sezonas bija turējis rokās komandas saspēles grožus. Pēctecis vēl jāatrod, savs spēles rokraksts – arī.

Jūrmalnieku jaunajam sastāvam šī būs pirmā oficiālā spēle pēc 12 dienu treniņiem un divām uzvarām pārbaudes spēlēs ar BK “Jelgava” un Pērnavas komandu. Komandas oficiālajā prezentācijā galvenais treneris Mārtiņš Gulbis nepieciešamību doties cīņā pēc tik īsa ieskrējiena nodēvēja par interesantu izaicinājumu, uzsvēra, ka izdevies sapulcēt labus basketbolistus visās līnijās (sastāvs) un kopā ar spēlējošo kluba prezidentu Edgaru Jeromanovu un Haraldi Kārli solīja cīņu par uzvaru katrā spēlē (ieskaitot pašu pirmo!) un komandas progresu sezonas gaitā.

BK “Ventspils” (2-0) – “Latvijas Universitāte” (1-0)

Ventspilnieki no izbraukuma uz Vidzemi atgriezušies ar divām uzvarām, no kurām otrā Valmierā tika izcīnīta pēc pirmajā puslaikā piedzīvotajām problēmām (49:51). Vēl stipri pāragri teikt, ka komandas jaunais modelis gatavs starptautiskajiem pārbaudījumiem, bet katrā OlyBet LBL spēlē gribētos redzēt, ka sperts solis uz priekšu.

Arī “Latvijas Universitātei” izdevās uzvarēt Valmierā (96:87), nostiprinot vasarā Universiādē iegūto pārliecību, ka šosezon izdosies izrauties no OlyBet LBL tabulas pagraba. Linards Jaunzems guva 30 punktus, Renārs Birkāns izdarīja 11 rezultatīvas piespēles – redzēs, ko pirmās spēles varoņi spēs izdarīt pret vicečempioniem.

BK “Ogre” (2-0) – “Valmiera/ORDO” (0-2)

Divās iepriekšējās sezonās savstarpējās spēlēs bilance bijusi 7-1 valmieriešu labā, bet laiki mainās un šoreiz līdervienība “Ogre” (krājumā 85:80 pār “VEF Rīga” un 76:52 pār “Jēkabpili”) uzņem pastarīti “Valmieru” (87:86 pret LU un 81:101 pret BK “Ventspils”).

BK “Ogre” izdevies saglabāt komandas kodolu un, kaut arī pirmajās spēlēs veselības problēmu dēļ nav varējuši palīdzēt Rinalds Sirsniņš un Kristaps Dārgais, komandas saskaņotā darbība uzbrukumā un aizsardzībā palīdzēja tikt pie panākumiem. Pirmajās divās cīņās visproduktīvāk spēlējuši Jānis Pozņaks (vidēji spēlē 19 punkti, 5,5 atlēkušās bumbas) un saspēles vadītājs – Mārcis Vītols (15 + 8,5 piespēles).

Valmierieši pirmajās spēlēs iezīmējuši potenciālo komandas līderu loku, kurā ir pieredzējušie aizsargi Edmunds Elksnis (vidēji spēlē 12,5 punkti) un Jānis Kaufmanis (15), jaunais Eduards Hāzners (14,5), centra spēlētājs Viktors Iļjins (18,5). Pirmajos mačos pietrūcis spēka un stabilitātes, taču ar katru maču vajadzētu palielināties jauno spēlētāju pienesumam.

19:30 “VEF Rīga” (0-1) – “Betsafe/Liepāja”: Best4sport TV

Čempioni sākuši ar sāpīgu klupienu Ogrē (80:85), atklājot jaunā modeļa nepietiekamo saskaņotību uzbrukumā un aizsardzībā. Tā gan ir novēršama kaite, un ārzemniekiem ar katru spēli vajadzētu demonstrēt kvalitatīvāku basketbolu. Sastāvam tikko pievienojies centra spēlētājs Dāvis Rozītis.

Liepājas komandai pirmā oficiālā spēle krietni atjauninātajā sastāvā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!