Logo

OlyBet LBL: trešdien Vidzemes derbijs Valmierā un čempionu vizīte Liepājā

OlyBet LBL: trešdien Vidzemes derbijs Valmierā un čempionu vizīte Liepājā

OlyBet Latvijas Basketbola līgā trešdien, 4. aprīlī: plkst.18:30 “Valmiera/ORDO” – “Valka/Valga” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport), plkst.19:30 “Betsafe/Liepāja” – “VEF Rīga”.

“Valmiera/ORDO” (4-24) – “Valka/Valga” (5-9): Best4sport TV

Pirmajā spēlē oktobrī uzvarēja valmierieši (75:71).

Valmieras komandai pēdējā spēle “pārejas sezonā”. Tabulā augstāk pakāpties vairs neizdosies, tomēr ir iespēja no uzticīgākajiem līdzjutējiem atvadīties ar pozitīvām emocijām, pie viena sabojājot omu tuvākajiem kaimiņiem. Centra spēlētājs Viktors Iļjins ir līgas līderis gan gūtajos punktos (17,6), gan atlēkušajās bumbās (10,6). Vidēji spēlē 10 gūto punktu robežai pāri tikuši arī Jānis Kaufmanis (15), Edmunds Elksnis (11,3 un 5,1 rezultatīva piespēle) un Eduards Hāzners (10).

“Valka/Valga” uzvaras abās atlikušajās spēlēs (vēl sestdien savā laukumā jāuzņem “Jūrmala”) garantēs 5. vietu, bet faktiski, ļoti iespējams, tā ir rokā jau tagad, jo tuvākie konkurenti finiša taisnē neizceļas ar lielu jaudu (lai apsteigtu robežpilsētas komandu, jāsakrāj vismaz 10 uzvaras). Vizīte Valmierā ir iespēja uzlabot bilanci un garastāvokli pēc četrām pēc kārtas piedzīvotajām neveiksmēm, neveiksmei Ogrē pieskaitot trīs zaudējumus Igaunijas līgā. Sezonas laikā stabilākais bijis Edgars Lasenbergs – vidēji spēlē 12,6 punkti.

“Betsafe/Liepāja” (8-18) – “VEF Rīga” (17-2)

Pirmajās divās spēlēs uzvarēja “VEF Rīga” – 84:56 un 98:56.

Liepājnieki zaudējuši pēdējās septiņās spēlēs pēc kārtas, bet tabulā joprojām ieņem 6. vietu (turklāt “Betsafe/Liepāja” ir labāka bilance savstarpējās spēlēs ar tuvākajiem sekotājiem jēkabpiliešiem). Statistikā par līderi oficiāli izvirzījies Mareks Jurevičus (vidēji spēlē 15,1 punkts un 5,2 atlēkušās bumbas). Robertam Krastiņam 13,3 un 3,7 piespēles.

“VEF Rīga” komanda OlyBet LBL čempionātā izcīnījusi 13 uzvaras pēc kārtas, turklāt jūtami uzlabojusi arī pozīcijas VTB Vienotajā līgā. Plašais līdzvērtīgo spēlētāju loks treneriem nodrošina iespēju manevrēt ar sastāvu, atrodot  virknējumu, kam konkrētajā dienā spēle iet no rokas. OlyBet LBL turnīrā iespaidīgākā statistika ir Andrim Misteram (vidēji spēlē 10,7 punkti, Aleksam Peresam (10,2 un 5,3 piespēles) un Marekam Mejerim (10+6,1 atl.).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!