Logo

OlyBet LBL: Valkā un Valmierā cīņas par vietu sešniekā

OlyBet LBL: Valkā un Valmierā cīņas par vietu sešniekā

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā sestdien, 11. novembrī, plkst.16:30 “Valka/Valga” – “Betsafe/Liepāja”, plkst.18:30 “Valmiera/ORDO” – BK “Jēkabpils” (Best4sport TV tiešraide), svētdien, 12. novembrī, plkst.18 “Latvijas Universitāte” – BK “Ogre”.

“Valka/Valga” (2-3) – “Betsafe/Liepāja” (1-4)

“Valka/Valga” tikko izcīnīja vērtīgu uzvaru pār “Latvijas Universitāti” un vēl viens panākums robežpilsētas komandai nodrošinās 50% bilanci, nopietni palielinot izredzes spēlēt izslēgšanas turnīrā. Komandas līderu pozīcijās nostiprinājušies Roberts Freimanis (16,2+9,2 atlēkušās) un Edgars Lasenbergs (12,4 un 3,6 piespēles).

Liepājnieki līdz šim vienīgo uzvaru izcīnījuši pirms mēneša (83:81 pār “Valmiera/ORDO”), pēc tam zaudējot ne tikai Ogres un Ventspils, bet arī Jēkabpils komandai. Oktobrī izmēģināti un atbrīvoti trīs leģionāri. Līdz šim stabilākās vērtības bijuši Roberts Krastiņš (vidēji spēlē 11,8 punkti) un Toms Leimanis (11,4)

“Valmiera/ORDO” (1-8) – BK “Jēkabpils” (2-5)

Šosezonā abas komandas savā starpā spēlēs pirmo reizi, bet kopumā tās tikušās 20 reizes, kurās 12 uzvaras izcīnījuši valmierieši.

No astoņiem zaudējumiem valmierieši trīs neveiksmes piedzīvojuši pret tiešajiem konkurentiem cīņā par vietu labāko sešiniekā (divreiz LU, vienreiz “Betsafe/Liepāja”), bet piecas pret pirmā četrinieka komandām. “OlyBet” LBL līdz šim visražīgāk spēlējis centrs Viktors Iļjins, kurš vidēji mačā gūst 16 punktus un izcīna 9 atlēkušās bumbas. Jānim Kaufmanim 16 punkti, 4,3 atlēkušās bumbas un 2,6 rezultatīvas piespēles.

Arī BK “Jēkabpils” sezonu iesākuši ar negatīvu uzvaru un zaudējumu attiecību, tomēr tabulā atrodas divus soļus priekšā. Visrezultatīvāk “lūšu” sastāvā spēlējuši spēka uzbrucēji Jurijs Aleksejevs (11,4+8,6) un Renārs Magone (10,9 un 4,3 bumbas).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!