Logo

OlyBet LBL: var izvēlēties Latvijas – Igaunijas Zvaigžņu spēles “džokeru”

OlyBet LBL: var izvēlēties Latvijas – Igaunijas Zvaigžņu spēles “džokeru”

Portālā "Delfi" sākusies balsošana par līdzjutēju "džokeru" jeb vēl vienu Latvijas komandas dalībnieku OlyBet Latvijas Basketbola līgas un Igaunijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēlē, kas 16. februārī notiks Tallinā.

Līdzjutēju balsojumā pamatpiecniekā tika ievēlēti Edgars Jeromanovs (BK “Jūrmala”), Aigars Šķēle (BK “Ventspils”), Kristaps Miglinieks (“Valka/Valga”), Roberts Freimanis (“Valka/Valga” – BK “Ventspils”) un Jurijs Aleksejevs (BK “Jēkabpils”).

Latvijas komandas treneri Roberts Štelmahers, Jānis Gailītis un Mārtiņš Gulbis izvēlējušies septiņus spēlētājus: aizsargus Aleksu Peresu (“VEF Rīga”), Mārci Vītolu (BK “Ogre”) un Tomu Leimani (“Betsafe/Liepāja”), uzbrucējus Haraldu Kārli (BK “Jūrmala”), Linardu Jaunzemu (“Latvijas Universitāte”) un Mareku Mejeri (“VEF Rīga”), kā arī centra spēlētāju Viktoru Iļjinu (“Valmiera/ORDO”).

Tagad līdzjutēji līdz 2. februārim aicināti balsot par Džokeru – no 15 basketbolistiem, kuri šosezon izcēlušies ar spilgtu sniegumu, bet pagaidām nav iekļauti OlyBet LBL izlasē, izraudzīties vēl vienu basketbolistu Latvijas komandai.

Lai nobalsotu, spiediet šeit.

No katras ierīces atļauts balsot vienu reizi. Balsis, kas būs nodotas, apejot šo noteikumu, netiks ņemtas vērā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!