Logo

OlyBet LBL: “Ventspils” pārbaudīs “Valku”, “Ogrei” stabilitātes tests

OlyBet LBL: “Ventspils” pārbaudīs “Valku”, “Ogrei” stabilitātes tests

OlyBet Latvijas Basketbola līgas 27. čempionātā pēc intriģējošā ievada nedēļas nogalē notiks trīs spēles: sestdien, 30. septembrī, plkst.17 BK “Ogre” – BK “Jēkabpils” un “Valka /Valga” – BK “Ventspils” (Best4sport TV tiešraide). Svētdien, 1.oktobrī, plkst.18:30 “Valmiera/ORDO” – BK “Ventspils”.

“Valka/Valga” – BK “Ventspils”: Best4sport TV

Abas komandas piedzīvojušas nopietnu sastāva rekonstrukciju. “Valka/Valga” sastāvā redzēsim gan Universiādes bronzas medaļas ieguvēju Edgaru Lasenbergu, gan pērn “Barons kvartāls” sastāvā būtisku ieguldījumu Latvijas bronzas izcīnīšanā devušo Robertu Freimani, gan Liepājas un Jēkabpils komandu sastāvā labu pieredzi iekrājušo Kristapu Miglinieku, gan vienu no LBL2 vērtīgākajiem spēlētājiem Elviju Mičuli, gan U18 izlases līderi Niku Višņēviču. Arī Igaunijas izlases kandidātu Rainu Rādiku.

BK “Ventspils pieteikumā ierakstīti 15 spēlētāji un viens no pirmajiem mērķiem – lomu sadalīšana. Uzmanības centrā valstsvienības spēlētājs Aigars Šķēle, pēc četru gadu “komandējuma” Rīgā un Valmierā atpakaļ sasauktais Artūrs Bērziņš un ārzemnieki, par kuru lietderību vēl jātiek skaidrībā.

BK “Ogre” (1-0) – BK “Jēkabpils”

Ogres komanda sezonai toni uzdevusi ar uzvaru pār čempioniem “VEF Rīga” (85:80), bet tagad spēlē ar savas klases komandu būs jāapliecina, ka tas nav bijis izņēmuma panākums. Pirmajā mačā Jānis Pozņaks guva 23 punktus, Mārcis Vītols un Gints Antrops pa 17, turklāt Vītolam arī 12 rezultatīvās piespēles. Trīs BK “Ogre” spēlētāji – Jānis Antrops, Jānis Pozņaks un pirmajā mačā slimības dēļ nespēlējušais Rinalds Sirsniņš – iepriekš pārstāvējuši Jēkabpils komandu.

BK “Jēkabpils” sastāvā palikuši Oskars Virsis, Jurijs Aleksejevs, Artūrs Vītiņš un Edgars Štelmahers, atgriezies Renārs Magone un jēkabpilietis Edijs Stiebriņš, no jauna pievienojušies pieredzējušais Kristaps Kanbergs, U20 izlases kandidāts Toms Upe, kā arī jaunie jēkabpilieši – Kristers Tumšs un Matīss Koļesinskis.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!