Logo

OlyBet LBL Ziemassvētku basketbols DSN: “Jūrmala” pret “VEF Rīga”

OlyBet LBL Ziemassvētku basketbols DSN: “Jūrmala” pret “VEF Rīga”

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā sestdien, 23. decembrī, plkst.19:30 “Daugavas” sporta namā” “Jūrmala” – “VEF Rīga” (tiešraide Lattelecom interaktīvās televīzijas kanālā Best4sport).

Sestdien 19:30. “Jūrmala” (8-3) – “VEF Rīga” (7-2): Best4sport TV

Pirmā spēle 18. oktobrī Jūrmalā noslēdzās ar čempionu uzvaru pagarinājumā (75:71)

Jūrmalnieki līdz šim zaudējuši tikai abiem pērnajiem finālistiem (BK “Ventspils” vienībai ar 70:85 un 69:84), OlyBet LBL turnīrā uzvarējuši pēdējās piecās spēlēs pēc kārtas un Baltijas līgā ar sešās spēlēs izcīnītajām sešām uzvarām nostiprinājušies grupas pirmajā vietā.

Statistikā līderi ir Haralds Kārlis (13,7 punkti), OlyBert LBL Novembra spēlētājs Edgars Jeromanovs (10,2 un 4,4 rezultatīvas piespēles), Ervīns Jonāts (10,2 + 5,5 atlēkušās), Kristaps Pļavnieks (9,8) un Deniss Krestiņins (8,4 un 7,5 atlēkušās).

“VEF Rīga” pēc neveiksmes mačā ar ventspilniekiem uzvarējuši pēdējās trijās OlyBet LBL spēlēs, taču piedzīvojuši divus sāpīgus zaudējumus VTB Vienotās līgas turnīrā. Labā ziņa – pēc savainojumu izārstēšanas ierindā atgriezies Artis Ate un komanda ir pilnā sastāvā. Taču vienota šīssezonas modeļa veidošana vēl ir procesā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!