Logo

OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: Latvija pret Igauniju; sākas balsojums par pamatsastāviem

OlyBet LBL Zvaigžņu spēle: Latvija pret Igauniju; sākas balsojums par pamatsastāviem

Latvijas basketbola tradicionālā Zvaigžņu spēle šosezon iegūs starptautisku skanējumu, apvienojot spēkus ar kaimiņiem. 16. februārī Tallinā, “Saku Suurhall”, Zvaigžņu spēlē sacentīsies OlyBet LBL un Alexela Igaunijas Basketbola līgas izlases. 1. decembrī portālā Delfi.lv un Delfi.ee sākas balsojumi, kuros abu valstu basketbola līdzjutēji līdz 1. janvārim noteiks komandu sākumsastāvus.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins:

“Zvaigžņu spēle ir viena no Latvijas līgas stabilākajām tradīcijām kopš pirmās 1993. gada un pērn jubilejas 25. spēle bija sezonas apmeklētais basketbola pasākums Ventspilī. Paldies Ogres pašvaldībai par atsaucību un gatavību kļūt par 12. pilsētu, kurā risinās Zvaigžņu spēle – pie ogrēniešiem noteikti iegriezīsimies kādā no nākamajām sezonām.

Latvijas un Igaunijas basketbolam ciešas saiknes jau kopš 1923. gada, kad pirmo reizi spēlēts klubu un valstsvienību līmenī. Regulāri kopā spēlējam jauniešu turnīros un Baltijas līgā, jau sesto sezonu kopā rīkojam sieviešu čempionātu, komanda “Valka/Valga” vienlaikus piedalās abu valstu čempionātos. Šosezon īstenosim jaunu ieceri – sarīkosim kopīgu vīriešu līgu Zvaigžņu spēli – un esam atvērti arī citām sadarbības formām.”

“Delfi" Igaunijas nodaļas redaktors Urmo Sonvalds:

“Pirms diviem gadiem mēs palīdzējām Igaunijas Basketbola federācijai atjaunot Zvaigžņu spēli. Pērn tā pulcēja 4500 skatītājus, un bija gada lielākais basketbola notikums Igaunijā. Gribējām spert nākamo soli, noorganizējot basketbola svētkus kopā ar kaimiņiem, un esam priecīgi par Latvijas atsaucību. Visi laipni aicināti uz spēli Tallinnā 16. februārī – īsi pirms Igaunijas valsts 100. dzimšanas dienas.”

Latvijas basketbola līgu direktora pienākumu izpildītājs Edgars Bērziņš:

“Šodien portālos delfi.lv un delfi.ee sākas balsojums, kurā mūsu valsts līdzjutēji ievēlēs Latvijas komandas sākumsastāvu, bet kaimiņu līdzjutēji – Igaunijas komandas piecnieku. Komandas vadīs trīs treneri, kuru komandas ieņems augstākās vietas abās līgās 7. janvārī. Pārējos spēlētājus noteiks treneri sadarbībā ar līgām. Spēles laikā notiks arī tradicionālie slam dunk, trīspunktnieku, meistarības un treneru konkursi. Būs arī trīspuntnieku duelis starp Latvijas un Igaunijas sieviešu līgas labākajām snaiperēm. Biļetes var iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā. Spēli Latvijā translēs Lattelecom interaktīvās TV kanāls Best4sport.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!