Logo

Pafbet LAT-EST: 3. oktobrī sākums Ogrē, Liepājā un Rīgā

Pafbet LAT-EST: 3. oktobrī sākums Ogrē, Liepājā un Rīgā

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas mājaslapā publicēts Latvijas komandu savstarpējo spēļu kalendārs turnīra pirmajai daļai no 3. oktobra līdz 5. decembrim.

Ņemot vērā neprognozējamo pandēmijas ietekmi uz starptautisko sacensību norisi, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas valde nolēma, ka čempionāta pirmajā daļā abu valstu komandas spēlēs tikai savā starpā.

Latviju 2020./2021. gada sezonā pārstāvēs sešas komandas – “VEF Rīga”, BK “Ogre”, BK “Ventspils”, “Valmiera Glass VIA”, “Latvijas Universitāte” un BK “Liepāja”. No 3. oktobra līdz 5. decembrim paredzētas 30 spēles. Sestdienā, 3. oktobrī, turnīru ievadīs trīs principiāli dueļi: vicečempioni BK “Ogre” uzņems čempionus “VEF Rīga”, Liepājā Kurzemes derbijā attiecības noskaidros mājinieki un BK “Ventspils”, bet Rīgā studentu duelī “Latvijas Universitāte” tiksies ar “Valmiera Glass VIA”.

Pilnu spēļu kalendāru var redzēt šeit.

No oktobra līdz decembra sākumam savu miniturnīru izspēlēs arī septiņas Igaunijas komandas – Tallinas “Kalev/Cramo”, “Avis Utilitas Rapla”, “Parnu Sadam”, “Tartu Ulikool”, “Rakvere Tarvas”, Tallinas “Kalev/TLU” un “TalTech”.

Latvijas Basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks:

“Pirmā posma spēļu kalendārā atstāti “logi” Latvijas kausa izcīņas spēlēm un valstsvienības cīņām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī ņemts vērā “VEF Rīga” spēļu kalendārs Čempionu līgā. Igaunijas komandu savstarpējo cīņu grafiku veido kolēģi kaimiņvalstī un arī tas drīz tiks publicēts. Sagatavots un patlaban ar abu valstu klubiem tiek saskaņots arī kalendāra projekts otrajam posma, kad paredzētas Latvijas un Igaunijas komandu savstarpējās spēles. Ceru, ka čempionāts varēs notikt saskaņā ar mūsu iecerēm, vienlaikus būsim gatavi arī dažādiem pavērsieniem, ja epidemioloģiskās situācijas dēļ ierobežojumi tiks pastiprināti.”

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas trešās sezonas pamatturnīrā 13 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, kam sekos izslēgšanas spēles – ceturtdaļfināla sērijas un Final 4 turnīrs.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!