Logo

Pafbet LAT-EST: Final 4 turnīrs notiks 9. un 10. aprīlī “Arēnā Rīga”; basket.lv sākas biļešu tirdzniecība

Pafbet LAT-EST: Final 4 turnīrs notiks 9. un 10. aprīlī “Arēnā Rīga”; basket.lv sākas biļešu tirdzniecība

Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ceturtās sezonas finālturnīrs ar četru labāko komandu līdzdalību notiks 9. un 10. aprīlī “Arēnā Rīga”. Sestdien, 9. aprīlī, plkst.16 un plkst.19 notiks pusfināla spēles. Svētdien, 10. aprīlī, plkst.14 spēle par trešo vietu, bet plkst.17 sāksies finālspēle. Biļetes uz katru spēļu dienu var iegādāties basket.lv (viena biļete dos tiesības apmeklēt divas spēles).

Finālturnīra dalībnieki un pusfināla pāri kļūs zināmi aprīļa sākumā, kad beigsies ceturtdaļfināla sērijas.

Latvijas basketbola līgu direktors Kristaps Janičenoks:

“”Arēna Rīga” kā lielākā slēgtā sporta  bāze abās Pafbet līgas dalībvalstīs ir vispiemērotākā vieta basketbola svētku sarīkošanai. Latvijas un Igaunijas labāko komandu līdzdalība nodrošinās sportisko intrigu un labu basketbolu, savukārt mēs, rīkotāji, gādāsim, lai skatītājiem būtu interesanti arī brīžos, kad bumba nebūs spēlē.”

Pagaidām tiesības spēlēt ceturtdaļfinālā nodrošinājušas septiņas komandas: “VEF Rīga” (garantēta 1. vieta pamatturnīrā), BK “Ventspils”, “Kalev/Cramo” “TalTech” (garantēta 4. vieta), “KK Viimsi”, BK “Ogre” un “Parnu Sadam”. Uz astoto vietu pretendē “AVIS Utilitas Rapla” un “Tartu Ulikool”. Pamatturnīrs beigsies sestdien, komandu izredzes un dažādi varianti noslēguma tabulai aprakstīti šeit.

Ceturtdaļfinālā komandas cīnīsies sērijās līdz 2 uzvarām (1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5.).

Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas pirmās sezonas finālturnīrā 2019. gada aprīlī Tallinā komandas finišēja šādā secībā: BK “Ventspils”, “VEF Rīga”, Tallinas “Kalev/Cramo” un BK “Ogre”.

2020. gada pavasarī finālturnīrs tika atcelts pandēmijas dēļ.

2021. gada aprīlī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, notika Final 6 turnīrs. Pirmās četras vietas izcīnīja “Kalev/Cramo”, “VEF Rīga”, BK “Ogre” un “AVIS Utilitas Rapla”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!