Logo

Pafbet LAT-EST: kur redzēsim translācijas un statistiku?

Pafbet LAT-EST: kur redzēsim translācijas un statistiku?

Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Bērziņš:

Lai izvairītos no pirmajā sezonā piedzīvotajām problēmām statistikas sistēmā, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēļu statistikas apkopošanai izmantosim basket.lv tradicionālo platformu.

Visu Latvijā notiekošo spēļu statistikas tiešraižu saites būs redzams basket.lv pirmajā lapā un Pafbet LAT-EST sadaļā. Saites uz Igaunijā notiekošo spēļu statistikas tiešraidēm tiks publicētas līgas mājaslapā https://www.estlatbl.com/ . Pusstundu pēc spēles beigām statistika būs publicēta arī basket.lv, kur līdz ar to būs pieejami arī apkopojumi visos parametros – rezultatīvākie spēlētāji, labākie bumbu izcīnītāji utt., nodrošinot daudz plašāku informāciju medijiem un līdzjutējiem.

Par TV translācijām.

Igaunijas Basketbola federācija šosezon plāno samazināt interneta translāciju skaitu, bet LBS vēlas parādīt visas Latvijā notiekošās spēles.

Vienu spēli nedēļā – parasti sestdienās – translēs Best4sport TV, kas rādīs arī atklāšanas spēli BK “Ogre” – “Jūrmala/Betsafe” piektdien. 27. septembrī (sākums plkst.19).

Ar uzņēmumu “Levira” noslēgts līgums par 43 zāļu aprīkošanu ar automātiskās vadības kamerām, kas dos iespēju translēt gan Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas, gan Ramirent LBL2 un arī LBL 3 spēles. Runājam ar mediju partneriem, tuvākajā laikā informēsim, kurā platformā spēles varēs redzēt. Kamēr risinām tehniskās lietas, visas Latvijā notiekošās spēles būs redzams basket.lv (izņemot sestdienas mačus ko translēs Best4sport TV). Pirmā translācija jau svētdien plkst.14, kad Liepājā spēlēs BK “Liepāja” – Rakveres “Tarvas”.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!