Logo

Pafbet LAT-EST: “Latvijas Universitāte” Rakverē, “Liepāja” pret “TalTech”

Pafbet LAT-EST: “Latvijas Universitāte” Rakverē, “Liepāja” pret “TalTech”

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā trešdien, 5. februārī, plkst.19:30 BK “Liepāja” uzņems “TalTech”, bet plkst.19 Rakverē sāksies mājinieku spēle ar “Latvijas Universitāti”.

“Rakvere Tarvas” (10-9) – “Latvijas Universitāte” (6-14): Delfi.ee

Pirmajā aplī Rakveres komanda Rīgā uzvarēja ar 86:78.

Jura Umbraško vadītās “Tarvas” komandas trīs uzvaru sērija pārtrūka pirmdien Pērnavā (75:94). Pozīcijas labāko astoņniekā šķiet itin stabilas un patlaban 5. vieta izskatās tuvāk, nekā 9. pozīcija. Komandas līderi ir amerikāņi: centra spēlētājs Tomass Hemiltons (15+6,3 atl.) un aizsargs Devis Lī Heriss (11,6+5,2 piespēles), kā arī Egerts Hallers (11,1).

“Latvijas Universitāte” atrodas plašā komandu grupā, kurai vajadzīga vesela uzvaru sērija, lai iekļūtu apvienotās līgas izslēgšanas turnīra astoņniekā. Daudz tuvāks ir cits mērķis – Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra sešnieks (pagaidām LU Latvijas komandu konkurencē ieņem 5. vietu). Studentiem tikko izdevās pārtraukt četru zaudējumu sēriju, pārspējot “Valga/Valka” (83:74). Vidēji spēlē vairāk par 10 punktiem līdz šim guvis tikai Renārs Birkāns (11,3+5,5 piespēles), bet pēdējā laikā plašāks kļuvis to spēlētāju loks, kuri dod būtisku pienesumu atsevišķās spēlēs.

 BK “Liepāja” (4-16) – “TalTech” (6-14): YouTube

Pirmajā aplī Tallinas komanda uzvarēja ar 85:78.

Liepājnieki zaudējuši septiņās spēlēs pēc kārtas, ne tikai jūtami atpaliekot no apvienotās līgas izslēgšanas turnīra astoņnieka, bet arī noslīdot līdz pēdējai vietai Latvijas komandu konkurencē. Iekļūšana valsts čempionāta izslēgšanas turnīrā patlaban izskatās pēc komandas reālākā mērķa sezonas atlikušajā daļā. Pēc tā “Liepāja” tieksies, turpinot sastāva rekonstrukciju (tikko uz Valmieru devies saspēles vadītājs Kristaps Pļavnieks). Sezonas garumā stabilākie bijuši Eduards Hāzners (12,7) un Guntis Sīpoliņš (10,7+7,9 atl.).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!