Logo

Pafbet Lat-EST: otrdien “Liepāja” pie Igaunijas čempioniem

Pafbet Lat-EST: otrdien “Liepāja” pie Igaunijas čempioniem

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā otrdien, 27. janvārī, plkst.19, Tallinā “Kalev/Cramo” tiksies ar BK “Liepāja”.

“Kalev/Cramo” (17-3) – BK “Liepāja” (4-15)

Igaunijas čempioni pēc zaudējuma ventspilniekiem ar trim uzvarām atgriezušies uz panākumu takas un trešajā vietā jūtas itin komfortabli. Līdz pamatturnīra beigām vēl ir iespēja pakāpties augstāk, bet, lai tā notiktu, paviršības un nejaušus klupienus komanda nevar atļauties.

Komandas līderis – saspēles vadītājs Kails Vinaless (14,7), bet viena no stabilākajām vērtībām – Aigars Šķēle (11,2+4,1 piespēle).

Liepājas komanda piedzīvo pamatīgu rekonstrukciju, kas cerētos augļus pagaidām nav nesusi. Seši pēc kārtas piedzīvotie zaudējumi komandu nostūmuši uz priekšpēdējo vietu līgā un pēdējo vietu Latvijas komandu konkurencē, kas draud otro gadu pēc kārtas atstāt pilsētu bez valsts čempionāta izslēgšanas spēlēm. Bet – otrdienas spēle būs liepājnieku pēdējā tikšanās ar Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas līderu kvarteta komandu. Pēc tam pretī nāks mazāka kalibra sāncenši, solot reālas izredzes vēl jūtami uzlabot pozīcijas tabulā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!