Logo

Pafbet LAT-EST: piektdien “Liepāja” viesojas Rakverē, Valgā spēles nebūs

Pafbet LAT-EST: piektdien “Liepāja” viesojas Rakverē, Valgā spēles nebūs

Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas turnīrā nedēļas nogalē paredzētas septiņas spēles. Piektdien,  14. februārī, plkst.19 spēlēs “Rakvere Tarvas” – BK “Liepāja” (delfi.ee tiešraide), savukārt kluba “Valga/Valka” vadība oficiāli paziņojusi, ka komanda neizies laukumā paredzētajā   spēlē ar “Kalev/TLU”. Nedēļas galvenā spēle notiks sestdien, 15. februārī, plkst.18 Elektrum Olimpiskajā centrā: “VEF Rīga” – BK “Ventspils” (Best4sport TV tiešraide).

“Rakvere Tarvas” (11-10) – BK “Liepāja” (4-17): Delfi.ee

Pirmajā spēlē pašā sezonas sākumā Rakveres komanda uzvarēja ar 81:65.

“Rakvere Tarvas” vienība pēdējās sešās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras un pretendē uz 5. vietu apvienotajā līgā un otro vietu Igaunijas klubu ieskaitē. Komandas līderi ir leģionāri Tomass Hemiltons (15 + 6,3 atl.) un Devins Lī Heriss (12,2 + 5,2 piespēles), kā arī Egerts Hallers (11,2).

Liepājas vienība pēc sastāva rekonstrukcijas un pieredzējušu ārzemnieku pievienošanās cer pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju un iekļūt vismaz Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīra sešniekā. Atlikušajos septiņos mačos nebūs darīšana ar līderu kvarteta komandām, tāpēc mērķis šķiet sasniedzams. “Tikai” jāsāk uzvarēt tabulas vidusdaļas komandas un tuvākos kaimiņus. Pirmajos divos mačos vidēji 20 punktus guvis uzbrucējs Stefans Sinovecs, bet sezonas garumā stabilākais bijis Eduards Hāzners (12,4).

“Valga/Valka” (1-20) – “Kalev/TLU” (6-16)

Basketbola klubs “Valga-Valka/Maks&Moorits” informējis Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas vadību, ka komandas rīcībā patlaban nav pietiekami daudz spēlētāju, lai sāktu 14. februārī paredzēto spēli ar Tallinas “Kalev/TLU”, tāpēc komanda laukumā neizies.

Saskaņā ar sacensību nolikumu, “BC Valga-Valka/Maks&Moorits” komandai tiks piešķirts 0:20 zaudējums, un klubam jāsamaksā naudas sods 1500 EUR.

Klubs informējis, ka neizstājas no čempionāta un centīsies iziet laukumā 26. februārī paredzētajā spēlē ar “TalTech”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!