Logo

Pafbet LAT-EST: sestdien plkst.17 BK “Ventspils” – “VEF Rīga” (TV4)

Pafbet LAT-EST: sestdien plkst.17 BK “Ventspils” – “VEF Rīga” (TV4)

Sestdien, 19. februārī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā plkst. 17 sāksies līdergrupas komandu spēle BK “Ventspils” – “VEF Rīga” (tiešraide TV4 un sportacentrs.com interneta platformā). Vēl plkst.17 spēlēs arī “Latvijas Universitāte” – “Kalev/Cramo”, “TalTech” – BK “Liepāja”, “AVIS Utilitas Rapla” – BK “Ogre”.

BK “Ventspils” (15-2) – “VEF Rīga” (20-1): tiešraide TV4 un sportacentrs.com interneta platformā

Pirmajā spēlē pirms apaļiem diviem mēnešiem rīdzinieki sagrāva principiālos pretiniekus ar 93:57. Kopš tās reizes “VEF Rīga” turpināja uzvaru sēriju, kas jau sasniegusi 17 spēles (tai skaitā pirms trim dienām 93:76 pār “Kalev/Cramo”), toties palika bez savainotā Kristera Zorika. Uzvara Ventspilī faktiski garantēs pirmo vietu pamatturnīrā. Arī neveiksmes gadījumā rīdzinieki joprojām būs galvenie favorīti (ja vien “Ventspils” neuzvarēs ar +37), taču atlikušajos mačos nevarēs atļauties klupienus.

Ventspils komanda kopš decembra cīnījusies ne tikai ar pretiniekiem, bet arī dažādām veselības problēmām, kuras nupat, šķiet, atkāpušās. Revanšs nostiprinās “Ventspils” izredzes pamatturnīrā finišēt līderu duetā. Neveiksmes gadījumā par otro vietu cīnīties ar “Kalev/Cramo”.

 “Latvijas Universitāte” (5-12) – “Kalev/Cramo” (16-4): sportacenrs.com

Studenti oktobrī Igaunijas čempioniem piekāpās tikai pašā galotnē (67:69), taču tas bija sen. Kopš gadu mijas piedzīvota sešu zaudējumu sēriju, attālinoties no izslēgšanas turnīra zonas.

“Kalev/Cramo” nesen cieta sāpīgas neveiksmes pret abām Latvijas top komandām ,kā arī nospēlēja 1-1 ar Pērnavas komandu. Trešā vieta vēl nav apdraudēta, toties otrā būs sasniedzama tikai ar sešu uzvaru sēriju finiša taisnē.

“TalTech” (12-8) – BK “Liepāja” (4-15): Delfi.ee

Igaunijas komanda no pašlaik ieņemtās 5. vietas var gan pakāpties uz 4. pozīciju, noķerot “Viimsi”, gan noslīdēt zemāk (“Ogrei” pagaidām ir tikpat zaudējumu). Motivācijas daudz, ambīciju arī – ne velti igauņu spēlētājiem nesen pievienojies amerikāņus Brendons Čaildress (divās spēlēs vidēji 23,5 punkti).

“Liepājai” katra uzvara svarīga, lai uzlabotu pozīcijas Latvijas komandu konkurencē.

“AVIS Utilitas Rapla” (9-9) – BK “Ogre” (10-8): Delfi.ee

“Ogre” pirmajā spēlē uzvarēja ar 107:84. Minimālais uzdevums - nosargāt pārsvaru divu spēļu summā, bet vēl viens panākums nodrošinās “Ogrei” priekšroku arī gadījumā, ja pamatturnīra noslēgumā vienāds uzvaru skaits būs ne tikai šīm abām komandām, bet arī Pērnavas vienībai. Ogrēnieši februārī uzvarējuši visās trijās spēlēs, tai skaitā tiešos konkurentus no Vīmsi un Pērnavas.

**

Piektdien“Tartu Ulikool” (8-13) – “Rakvere Tarvas” (4-17) 70:67.

Sestdien “Tallinna Kalev” (3-16) – KK “Viimsi” (14-7).

Svētdien, 20. februārī, “VALMIERA GLASS VIA” (5-14) – “Parnu Sadam” (10-10).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!