Logo

Pafbet LAT-EST: sestdien vicečempionu duelis Ogrē un čempioni pret valmieriešiem: Youtube un Best4sport TV

Pafbet LAT-EST: sestdien vicečempionu duelis Ogrē un čempioni pret valmieriešiem: Youtube un Best4sport TV

Sestdien, 10. oktobrī, Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas trešajā kārtā plkst.14 spēlēs BK “Ogre” – BK “Ventspils” (Pafbet LAT-EST YouTube tiešraide), plkst.17 “VEF Rīga” – “Valmiera Glass VIA” (Best4sport TV tiešraide). Pirmo spēli aizvadīs arī Igaunijas komandas (“Taltech” – Parnu Sadam”). Svētdien plkst.17:30  Elektrum Olimpiskajā centrā spēlēs “Latvijas Universitāte” – BK “Liepāja”. Līdz 6. decembrim komandas spēlēs tikai savas valsts ietvaros. Statistikas tiešraides: https://www.estlatbl.com/lv. Dalībnieki aicina skatītājus bez ierunām ievērot pandēmijas dēļ ieviestos ierobežojumus.

Plkst.14 BK “Ogre” (1-1) – BK “Ventspils” (2-0): Pafbet LAT-EST YouTube

Principiāls duelis. Pērn “Ogre” izspieda “Ventspili” no Latvijas flagmaņu dueta, bet, tā kā sezona beidzās bez izslēgšanas turnīra, ventspilniekiem šādas pārmaiņas rangu tabulā nav akceptējuši.

Jaunās sezonas ievadā “Ogre” pēc bezierunu kapitulācijas savā laukumā pret “VEF Rīga” (63:81) pārliecinoši uzvarēja Valmierā (86:67). Pirmajos mačos stabilākais un labākais bijis vispieredzējušākais – Kaspars Bērziņš (vidēji spēlē 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas).

Arī ventspilnieku sastāvā sezonas sākumā viskarstākais ir vispieredzējušākais – bez Māra Gulbja punktiem (vidēji katrā spēlē 31!), visticamāk, nebūtu uzvaras Liepājā un, iespējams, arī Ventspilī pret “Latvijas Universitāti”. Bet tagad tabulā ierakstīti skaitļi 92:91 un 91:85 – komanda sezonu sākusi veiksmīgi un uz Ogri dodas apņēmīgā noskaņojumā.

Plkst.17 “VEF Rīga” – “Valmiera Glass VIA”: Best4sport TV

Čempioni sezonu sākuši ļoti jaudīgi, sagraujot “Ogri” (81:63) un “Liepāju” (104:63). Ātrais un atraktīvais basketbols ies pie sirds līdzjutējiem, savukārt pretiniekiem liks lauzīt galvu, kā nobremzēt rīdzinieku ātrumu? Pirmajos mačos Aigaram Šķēlem un Kailam Almanam pa 14,5 punktiem.

Valmierieši sāka ar pārliecinošu uzvaru pār “Latvijas Universitāti” (70:85), tomēr savā laukumā nespēja sagādāt intrigu cīņā ar “Ogri” (67:86). Komandas galvenais “vilcējs” ir līgas pērnās sezonas rezultatīvo piespēļu karalis Edmunds Elksnis (15,5+10 piespēles), produktīvi atgriezies Ervīns Jonāts (15+8 atl.).

Svētdien plkst.17:30 “Latvijas Universitāte” (0-2) – BK “Liepāja” (0-2): Pafbet LAT-EST YouTube

Cīņa par pirmo uzvaru.

“Latvijas Universitāte” pēc palēnā ieskrējiena (70:85) izbraukumā Ventspilī mājiniekiem nedeva mieru līdz pēdējai minūtei (85:91). Kārlim Žundam 13,5 punkti, 7,5 atlēkušās un 6,5 piespēles, Nikolajam Zotovam un Reinim Avotiņam pa 12 punktiem. Spēlēt prot arī citi, bet visiem kopā vēl jāmācās uzvarēt.

Liepājnieki pirmajā spēlē izlaida no rokām uzvaru pret “Ventspili” (91:92), bet Rīgā bez ierunām kapitulēja “VEF Rīga” priekšā (63:104). Efektīgs un efektīvs bijis Iļja Gromovs (18+7,5 atl.), tiesa, viņa pienesums lielā mērā atkarīgs no partneru atbalsta. Robertam Bērziņam vidēji spēlē 13 punkti.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!