Logo

Pafbet LAT-EST: trešdien “Ogre” – LU un divas spēles izbraukumā

Pafbet LAT-EST: trešdien “Ogre” – LU un divas spēles izbraukumā

Trešdien, 9. martā, plkst.19 Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā notiks trīs spēles.

BK “Ogre” (11-9) – “Latvijas Universitāte” (6-15): TV4, sportacentrs.com)

“Ogre” no 6. vietas teorētiski vēl var pakāpties pat uz 4. vietu (priekšā ir “KK Viimsi” 16-7 un “TalTech” 17-8). Atlikušas sešas spēles, no kurām četrās darīšana ar tabulas lejasgala komandām, kā arī “Kalev/Cramo” un “KK Viimsi”. Tomēr reālistiskākais scenārijs būtu nosargāt pašreizējās pozīcijas, neļaujot sevi apsteigt “Parnu Sadam” (11-11).

“Latvijas Universitāte” pamatturnīra finiša taisnē konkurēs ar Valmieras un Liepājas komandām, cīnoties par 4. vietu Latvijas komandu konkurencē, kas dos labākas pozīcijas valsts čempionāta izslēgšanas turnīrā.

“Kalev/Cramo” (19-4) – VALMIERA GLASS VIA” (6-15): Delfi.ee

Igaunijas čempioni no 4. vietas var pakāpties vietu augstāk – ja uzvarēs pēdējās trijās spēlēs (arī Ogres un Raplas komandu) un BK “Ventspils” (18-3) vēl vismaz vienreiz paklups.

Valmieras komandas tuvākais mērķis – apsteigt “Latvijas Universitāti” un BK “Liepāja”/

“Tartu Ulikool” (8-14) – BK “Liepāja” (5-16): Delfi.ee

Nikolaja Mazura trenētā Tartu komanda vēl saglabā izredzes no 8. vietas izspiest Raplas komandu (9-11). Lai to izdarītu, atlikušajās četrās spēlēs jāfinišē uzvarām pār Latvijas komandām (priekšā spēles ar valmieriešiem, ventspilniekiem un “VEF Rīga”.

“Liepājai” jāķer rokā Valmieras un LU komandas, kurām jau ir par uzvaru vairāk, turklāt arī pārsvars savstarpējās spēlēs.

**

Otrdien “Tallinna Kalev” (3-20) – Parnu Sadam” (11-11) 57:84.

Piektdien, 11. martā, notiks trīs spēles: BK “Ventspils” (18-3) – “AVIS Utiitas Rapla” (9-11), “VEF Rīga” (21-2) – “KK Viimsi” (16-7) un “Rakvere Tarvas” (4-19) – “Parnu Sadam” (11-11).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!