Logo

Pafbet LAT-EST: trešdien Rīgas derbijs, “Ventspils” spēlēs Rakverē

Pafbet LAT-EST: trešdien Rīgas derbijs, “Ventspils” spēlēs Rakverē

Trešdien, 2. martā, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionāts atsāksies ar divām spēlēm Rīgā un Rakverē.

Plkst.19 “VEF Rīga” (20-2) – “Latvijas Universitāte” (5-14): sportacentrs.com

Ceturtā savstarpējā spēle šajā sezonā. Iepriekš līdervienība bija pārāka gan pirmā apļa spēlē (94:72), gan abos mačos Užavas kausa izcīņā (94:59 un 99:71).

“VEF Rīga” joprojām ir galvenā pretendenta uz pirmo vietu pamatturnīrā, tomēr pozīcijas nav ļoti stabilas, jo tikai divi zaudējumi pagaidām ir arī “Ventspilij”.

“Latvijas Universitāte” pēc astoņu zaudējumu sērijas faktiski zaudējusi izredzes kvalificēties apvienotās līgas izslēgšanas spēlēm. Toties saglabājas iespēja izcīnīt ceturto vietu Latvijas komandu konkurencē un nodrošināt sava laukuma priekšrocības valsts čempionāta izslēgšanas turnīrā.

Plkst.19 “Rakvere Tarvas” (4-17) – BK “Ventspils” (17-2): Delfi.ee

Ventspilnieki nedēļas laikā divreiz veiksmīgi nospēlēja galotnēs, uzvarot gan principiālos sāncenšus “VEF Rīga” (87:81), gan pēdējā laikā labi spēlējošo “VALMIERA GLASS VIA” (83:80). Komanda nostabilizējusies otrajā vietā, saglabājot izredzes pakāpties vēl augstāk.

Vai tās izdosies piepildīt – tas lielā mērā izšķirsies šonedēļ, kad pēc vizītes Rakverē pie tabulas lejasgala komandas ceturtdien “Ventspils” Tallinā spēlēs ar “Kalev/Cramo” (17-4).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!