Logo

Pafbet LAT-EST: trešdien “VEF Rīga” uzņems “Liepāju”, "Ventspils" un VIA spēles Igaunijā

Pafbet LAT-EST: trešdien “VEF Rīga” uzņems “Liepāju”,

Trešdien, 9. oktobrī, Pafbet Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas turnīrā plkst.19 sāksies trīs spēles. Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, līderi “VEF Rīga” tiksies ar pastarīšiem BK “Liepāja”. Divas Latvijas komandas cīnīsies izbraukumā: BK “Ventspils” viesosies Pērnavā, bet “Valmiera Glass VIA” – Tallinā pie “TalTech”. Latvijā notiekošo spēļu statiskas tiešraides – basket.lv, Igaunijā notiekošo spēļu statistikas tiešraides - https://www.estlatbl.com.

“VEF Rīga” (3-0) – BK “Liepāja” (0-3): tiešraide youtube

No rīdzinieku trijām uzvarām divas bijušas pārliecinošas (pār “Latvijas Universitāti” 88:58, pār “Valga/Valka” 97:57), bet Tallinā “Kalev/TLU” pretestību izdevās salauzt tikai pašā galotnē (99:96). Jaudīga atgriešanās izdevusies Jānim Blūmam (vidēji spēlē 14,7 punkti; tālmetienu precizitāte 42,3%), bet citiem spēlētājiem pozīcijas sastāvā un reputācija vēl jānostiprina.

Liepājniekus sezonas sākumā vajājušas dažādas veselības problēmas, kas negatīvi ietekmējušas spēles kvalitāti un izredzes. Ne mājās pret Rakveras “Tarvas” (65:81) un “Ventspili” (46:97), ne izbraukumā Raplā (66:80) par uzvaru nopietni pacīnīties neizdevās.

Īpašā spēles garša – liepājnieku pieredzējušie līderi Andrejs Šeļakovs (8,3+9 atl.) un Rihards Kuksiks (12) savulaik spēlējuši “VEF Rīga”, bet Kristaps Pļavnieks (10,7 + 3,3 piespēles), Eduards Hāzners (9,7) un Niks Jansons (5,5) rūdījušies Rīgas kluba jaunatnes sistēmā. Papildus motivācija.

“Parnu Sadam” (2-0) – BK “Ventspils” (1-1)

Diemžēl Igaunijas Basketbola federācijas līgums ar translētājiem neparedz pilnīgi visu spēļu parādīšanu un šis mačs nebūs redzams arī internetā. Divtik žēl tāpēc, ka sezonu ar divām uzvarām sākušajā Pērnavas komandā (89:64 pār valmieriešiem, 74:61 Rakverē) veiksmīgi debitējuši Lauris Blaus (9,5+8,5 atl.) un Ernests Kalve (15+8).

Ventspilnieki centīsies atgūties pēc sāpīgās izstāšanās no Čempionu līgas un neveiksmes savā laukumā pret “Ogri” (89:93).

“TalTech” (0-0) – “Valmiera Glass VIA” (0-2): Delfi.ee

Gerta Kullamē vadītajai Tallinas komanda, kurā spēlē Igaunijas izlases veterāns Gregors Arbets, tikko atgriezusies no turnejas Ķīnā un šī talliniešiem būs pirmā oficiālā spēle.

Valmieras komanda jauno sezonu sākusi ar smagu zaudējumu Pērnavā (64:89) un pēdējās piecās minūtēs no rokām izlaisto 10 punktu pārsvaru cīņā ar Raplas vienību (68:73). Stabilākie un vērtīgākie bijuši spēka uzbrucējs Roberts Blumbergs (10,5+10,5) un centrs Klāvs Dubults (11+9). Ārējā līnijā trūkst stabilitātes. Valteram Vēverim vidēji spēlē 12,5 punkti, bet tālmetieniem tikai 25% precizitāte.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!